picture

Logistyka

Magazyny to wymagające środowisko pracy. Niezawodność urządzeń przekłada się na brak przestojów w pracy, a w dalszej perspektywie zadowolenie klientów i obroty firmy. Pracy magazyniera zawsze towarzyszy pośpiech, a tam gdzie pojawia się pośpiech łatwo o chwilę nieuwagi. Tym samym wytrzymałość sprzętu staje się kluczowa.

Oferowane urządzenia są odporne na upadki z wysokości do 180 cm (w zależności od modelu) oraz kluczowe w tym wypadku wstrząsy, wibracje, a także oferują szczelność IP65.  Szeroki zakres temperatury pracy umożliwia również wykorzystanie tych urządzeń w chłodniach.

Tablety mogą także stanowić alternatywę dla klasycznych kolektorów ręcznych. Dzięki zintegrowanym skanerom kodów kreskowych i/lub czytnikom RFID (w tym UHF RFID) urządzenia pozwalają nie tylko na wprowadzanie danych, ale również ich podgląd na żywo i ewentualną edycję

Tradycyjne terminale stosowane na wózkach widłowych było dużymi ciężkimi urządzeniami montowanymi na stałe na danym wózku. Tablety dostępne w naszej ofercie stanowią nieco inne podejście do tego zagadnienia.  Oferowane przez nas dedykowane stacje dokujące zapewniają ładowanie urządzenia, replikację portów, a także w specjalnej wersji podłączenie anteny zewnętrznej wzmacniającej odbiór sygnałów GPS, LTE i WLAN. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w razie potrzeby wypiąć tablet ze stacji dokującej i przejść z nim w niedostępne dla wózka miejsce.

Dedykowane urządzenia