KEY ACCOUNT MANAGER - WZMOCNIONE ROZWIĄZANIA MOBILNE

Jeśli interesują Cię komputery i najnowocześniejsza technologia cyfrowa, a swoją karierę chcesz związać ze sprzedażą – mamy dla Ciebie bardzo mocną (a nawet wzmocnioną) ofertę. Dołącz do zespołu Rugged i wejdź do świata elektroniki do zadań specjalnych.

Do zespołu specjalizującego się w sprzedaży wzmocnionych rozwiązań mobilnych (laptopy, tablety, komputery nasobne dedykowane dla przemysłu i służb mundurowych) zatrudnimy osobę na stanowisko KEY ACCOUNT MANAGER. Poszukujemy młodej osoby nastawionej na rozwój, otwartej na nowe doświadczenia i nie bojącej się wyzwań.

Twoje obowiązki:

- Wyszukiwanie nowych oraz rozwój relacji z obecnymi klientami z rynku B2B

- Rozwijanie sprzedaży powierzonych grup produktowych

- Prowadzenie prezentacji i wystąpień dla klientów podczas spotkań indywidualnych, a także udział w targach, seminariach

- Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

- Utrzymanie relacji z dostawcami

Twoje umiejętności:

- Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

- Nastawienie na sukces, dynamiczna osobowość i samodzielność w działaniu

- Prawo jazdy kat. B

-  Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- Mile widziana wiedza o tym jak działają kanały dystrybucji oraz współpraca pomiędzy resellerami i integratorami a dostawcami

To oferujemy:

- Umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizję od sprzedaży bez górnego limitu

- Przyjemną atmosferę pracy w małym zespole

- Praca w godzinach 8:00-16:00, zatrudnienie w pierwszych 3 m-cach na okres próbny; następnie umowa o pracę na czas nieokreślony o ile obie strony będą zadowolone z pierwszego okresu

- Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś osobą dynamiczną  i zainteresowaną długoterminowym zatrudnieniem, prześlij nam swoją aplikację.  Mail musi zawierać w tytule słowa „praca Rugged”. Prosimy wysłać go na adres: praca@elmark.com.pl

Brak odpowiedzi z naszej strony w terminie 21 dni oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą.