MID/SENIOR FULL STACK DEVELOPER

Miejsce pracy: Warszawa (Wesoła)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie rozwiązań eCommerce
  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach PHP, Python
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Znajmość PHP w wersji 7 oraz React.js
  • Znajomość pracy z relacyjnymi bazami danych oraz systemem kontroli wersji GIT

Mile widziane:

  • Znajomość procesów/najlepszych praktyk wytwarzania i utrzymania oprogramowania (continuous integration, automated tests, etc.)
  • Umiejętność walidacji procesów biznesowych względem możliwości technologicznych Twitter Bootstrap, AJAX, XML, UML, SVN, PHP Storm IDE, MySQL Workbench

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Warszawa (dzielnica Wesoła)
  • Stabilne warunki pracy: Umowa o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w niewielkim zespole z płaską strukturą
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz realny wpływ na pracę w projektach

Proces rekrutacji:

  • Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres: rekrutacja@elmark.com.pl
    Prosimy o zawarcie w mailu lub cv zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją np.: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Elmark Automatyka S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.
  • Gwarantujemy pierwszy kontakt w terminie do 48 godzin.
  • Z zainteresowanymi pracą umówimy się na jedną rozmowę kwalifikacyjną.
  • Wybranym przez nas kandydatom oferujemy pracę od razu, lub w umówionym terminie.

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!