SALES EXECUTIVE - Elmatic

Chciałbyś na co dzień pracować w środowisku, którego sercem są:

  • najnowocześniejsze technologie IT?
  • systemy wizyjne wykorzystujące algorytmy uczące?
  • komunikacja przemysłowa?

Dołącz do zespołu Elmatic i wejdź do świata elektroniki do zadań specjalnych.

Aktualnie szukamy SALES EXECUTIVE’A, który wspomoże nas w sprzedaży komputerów przemysłowych i rozwiązań z zakresu komunikacji przemysłowej (komputery do szaf rack 19”, panelowe, box PC, serwery, routery przemysłowe, urządzenia pomiarowe IoT).

Twoje obowiązki:

  • Prospecting – poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz partnerów
  • Analiza okazji biznesowych, potrzeb klientów i partnerów
  • Rozwijanie sprzedaży powierzonych grup produktowych
  • Prowadzenie prezentacji, wystąpień dla klientów i partnerów, udział w targach i seminariach
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • Raportowanie wyników sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Podejście typu „CAN DO”, samodzielność i inicjatywa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie płynnej komunikacji)
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza jak działają kanały dystrybucji oraz współpraca pomiędzy resellerami i integratorami a dostawcami.

A co oferujemy w zamian?

  • Umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizją od sprzedaży bez górnego limitu
  • Przyjemną atmosferę. Wspieramy się, dzielimy wiedzą i jesteśmy fair wobec siebie i innych
  • Biuro otoczone zielenią w warszawskiej dzielnicy Wesoła
  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00
  • Szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrze. Nie tylko w kraju, ale i za granicą
  • Po 3 miesiącach okresu próbnego, przejście na etat czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Brzmi dobrze? Jeśli szukasz długoterminowego zatrudnienia w miejscu, w którym będziesz mieć możliwość realizacji własnych pomysłów pozostając ciągle w kontakcie z nowoczesnymi technologiami – zapraszamy!

Wyślij nam swoje CV na praca@elmark.com.pl pamiętaj o możliwie dokładnym opisie zdobytego wykształcenia i dotychczasowych doświadczeń.
Nie zapomnij w tytule wpisać „praca Elmatic”.