Bedrock Automation

Jest to spółka-córka Maxim Integrated, z siedzibą w San Jose w Kaliforni. Posiada ona również biura w okręgu Boston Massachusetts. Została założona przez weteranów zarówno branży automatyki, jak i przemysłu półprzewodników. Dzięki temu firma szczyci się ponad 200 letnim doświadczeniem w obu tych branżach.

Produkty firmy BEDROCK Automation - Bedrock OSA™ (Open Secure Automation) to rewolucyjne nowe systemy sterowania PLC, zaprojektowane tak, aby zapewnić znacznie wyższy poziom produktywności i prostoty ich obsługi podczas automatyzacji procesów przemysłowych. Zapewniają one jednocześnie bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa cybernetycznego dla kluczowych procesów produkcyjnych. Sztandarowy system składa się z opatentowanej elektromagnetycznej płyty montażowej, zasilaczy, kontrolera (CPU) i zestawu programowo konfigurowalnych modułów I/O.

Od początku ich produkcji, systemy sterowania PLC BEDROCK mogły wspierać szeroką gamę gałęzi przemysłu. Sprawdzają się one szczególnie dobrze w projektach kontroli procesów sekwencyjnych lub ciągłych w przemyśle naftowo-gazowym, wytwarzania i przesyłu energii, wodno-kanalizacyjnym oraz chemicznym. Produkty BEDROCK były dotychczas z powodzeniem wdrażane w elektrowniach czy oczyszczalniach ścieków.

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, w jaki sposób mógłbyś zastosować PLC BEDROCK w swojej firmie, napisz do nas na sterowniki@elmark.com.pl