Przemysł morski

Automatyka Okrętowa to ogromny organizm wymagający najwyższej niezawodności. Wszechobecne wibracje, wstrząsy, wilgoć oraz wahania temperatur to codzienność. Zatem, tak jak od załogi wymaga się najwyższego zaangażowania i kompetencji w każdym momencie rejsu, tak stosowane urządzenia również muszą spełniać najwyższe standardy projektowania, tak aby każdy z systemów był maksymalnie niezawodny.

Jako Elmark Automatyka jesteśmy gotowi na te wyzwania. Zapewniamy rozwiązania z zakresu:

  • Komputerów przemysłowych wyposażonych w interfejsy NMEA 0183
  • Monitorów oraz komputerów panelowych dedykowanych do ECDIS i przetestowanych oraz skalibrowanych zgodnie z normą IEC 61174:2015
  • Zarządzalnych i niezarządzalnych przełączników Ethernetowych do budowania redundantnych sieci przemysłowych na każdym poziomie hierarchii – szkieletowej, dystrybucyjnej oraz dostępowej

Wszystkie proponowane przez rozwiązania są zgodne z obowiązującymi standardami i posiadają uznania takich towarzystw certyfikacyjnych jak DNV GL, LR, ABS, NK, CCS, IEC 60945 oraz IACS-E10.

Jako dystrybutor firmy MOXA, której portfolio oferujemy w zakresie rynku okrętowego, od lat współpracujemy z wiodącymi integratorami w tym segmencie i świadczymy pełne wsparcie przedsprzedażowe (pomoc w dobrze rozwiązań oraz projektowaniu) oraz posprzedażowe.

Dedykowane urządzenia