SFP-FXS/LC-30

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 100Base-FX 30 km

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 100Base-FX 30 km

  • Światłowód jednomodowy
  • Złącze LC
  • 100Base-FX
  • Długość fali 1310 nm
  • Zasięg max. 30 km
  • Temperatura pracy od 0 do 60°C
  • W wersji rozszerzonej SFP-FXS/LCI temperatura pracy od -40 do 85°C
Producent: Manufacturer Label
Brak w magazynie
Wybierz model

Modele

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    SFP-FXS/LC-30E
    Moduł SFP 100Base-FX SM 30km
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    24 miesiące
    299,00 zł
    367,77 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    SFP-FXS/LCI-30E
    Moduł SFP 100Base-FX SM 30km temp.
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    24 miesiące
    353,00 zł
    434,19 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Pliki do pobrania