SFP-GLX/LC-20

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 1000Base-LX 20 km

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 1000Base-LX 20 km
  • Światłowód jednomodowy
  • Złącze LC
  • 1000Base-LX
  • Długość fali 1310 nm
  • Zasięg max. 20 km
  • Prędkość transmisji do 1.25Gbps
  • Temperatura pracy od 0 do 60°C
Producent: Manufacturer Label
Brak w magazynie
Wybierz model

Modele

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    SFP-GLX/LC-20E
    Moduł SFP 1000Base-LX SM 20km temp.
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    24 miesiące
    446,00 zł
    548,58 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę