SFP-GLX/LC-40

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 1000Base-LX 40 km

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 1000Base-LX 40 km
  • Światłowód jednomodowy
  • Złącze LC
  • 1000Base-LX
  • Długość fali 1310 nm
  • Zasięg max. 40 km
  • Prędkość transmisji do 1.25Gbps
  • Temperatura pracy od 0 do 60°C
Producent: Manufacturer Label
Brak w magazynie
Wybierz model

Modele

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    SFP-GLX/LC-40E
    Moduł SFP 1000Base-LX SM 40km
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    24 miesiące
    1 080,00 zł
    1 328,40 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Pliki do pobrania