SFP-GZX/LC-70

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 1000Base-ZX 70 km

Moduł SFP ze światłowodem jednomodowym 1000Base-ZX 70 km
  • Światłowód jednomodowy
  • Złącze LC
  • 1000Base-ZX
  • Długość fali 1550 nm
  • Zasięg max. 70 km
  • Prędkość transmisji do 1.25Gbps
  • Temperatura pracy od 0 do 60°C
Producent: Manufacturer Label
Brak w magazynie
Wybierz model

Modele

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    SFP-GZX/LC-70E
    Moduł SFP 1000Base-ZX SM 70km
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    24 miesiące
    1 495,00 zł
    1 838,85 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Pliki do pobrania