USB Ranger 2344

Rozszerzenie transmisji 4 portów USB 2.0 do 10 km przez światłowód jednomodowy

  • 4x port USB 2.0
  • Pełny plug&play
  • Wspiera wszystkie urządzenia USB do 480Mbps
  • Maksymalny dystans transmisji - 10 km.
  • Wymagane podłączenie zasilacza tylko do modułu zdalnego REX
  • Obsługuje najpopularniejsze systemy operacyjne: Windows, Mac OS X, Linux
  • Liczba wszystkich portów może być rozszerzona za pomocą dodatkowego huba
Producent: Manufacturer Label
Brak w magazynie
Wybierz model

Modele

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    USB Ranger 2344 - EU
    00-00417
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    24 miesiące
    5 586,00 zł
    6 870,78 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Opis produktu

USB Ranger 2344 umożliwia rozszerzenie dystansu transmisji USB 2.0 i USB 1.1 do 10 km przez światłowód jednomodowy. Dzięki wbudowanemu hubowi możliwe jest podłączenie 4 urządzeń do modułu zdalnego REX. Jako medium transmisyjne wykorzystywane są dwa włókna światłowodu jednomodowego, ze złączami Duplex LC. Moduł zdalny USB Ranger 2344 dostarcza prąd o natężeniu do 1A na porcie, a maksymalnie dostępne jest 2,5 Ampera na wszystkie porty. USB Ranger 2344 Idealnie nadaje się do rozszerzenia zasięgu urządzeń takich jak: drukarki, skanery, dyski przenośne na USB, kamery internetowe i kontrolery do gier.

 

Specyfikacja techniczna

  • Zasięg
Bezpośrednie połączenie

Do 10 km przez światłowód jednomodowy

  • Prędkość
USB 2.0

do 480 Mbps 

USB 1.1

 do 12 Mbps

  • LEX (lokalny extender)
Złącze USB 1x USB typu B
Złącze do łączenie modułów (link) 1x SFP Duplex LC
Wymiary 100mm x 76mm x 26mm
Obudowa Srebrne anodowane aluminium
Montaż 4 otwory montażowe lub opcjonalny zestaw
  • REX (zdalny extender)
Złącze USB 4x USB typu A
Złącze do łączenie modułów 1x SFP Duplex LC
Wymiary 100mm x 76mm x 26mm
Obudowa Srebrne anodowane aluminium
Maksymalny prąd do 1 A na każdym porcie USB; maks. 2,5 A na wszystkie porty
Zasilacz 100-240V AC , 24V 1A DC output
Montaż 4 otwory montażowe lub opcjonalny zestaw
  • Warunki pracy i normy
Temperatura pracy

0°C to 50°C (32°F to 104°F)

Temperatura przechowywania -20°C do 70°C
Wilgotność w trakcie pracy od 20% do 80%, względna, bez skraplania
Wilgotność przechowywania od 10% do 90%, względna, bez skraplania
Normy EMC: FCC (Class B), CE (Class B)
Środowiskowe RoHS2, REACH, conflict materials
Gwarancja 2 lata

Pliki do pobrania