EDS-208

8-portowe niezarządzalne switche przemysłowe

  • zaprojektowane do pracy w warunkach przemysłowych
  • 10/100BaseT(X) (RJ45), 100BaseFX (Mutli mode, SC/ST)
  • małe rozmiary
  • niska cena
  • wejście zasilania: 12-48 VDC
  • szeroki zakres temperatur pracy (-10°...+60°C)
Producent: Manufacturer Label
Produkt dostępny
Wybierz model

UWAGA: Promocja cenowa na model EDS-208, ważna do wyczerpania zapasów!

Promocja nie łączy się z innymi warunkami handlowymi. Od ceny promocyjnej naliczany jest jedynie rabat w wysokości 3% tytułem płatności proforma/gotówka oraz 3% przy zakupie przez nasz sklep internetowy.

Modele

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    Promocja
    EDS-208
    switch przemysłowy 8 portów RJ 10/100Mb/s
    W magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    389,00 zł
    478,47 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-208-M-SC
    switch przemysłowy 7 portów RJ 10/100Mb/s, 1 port światłowodowy wielomodowy ze złączem SC
    W magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    859,00 zł
    1 056,57 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-208-M-ST
    switch przemysłowy 7 portów RJ 10/100Mb/s, 1 port światłowodowy wielomodowy ze złączem ST
    W magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    859,00 zł
    1 056,57 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Akcesoria

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    zasilacz na szynę DIN 15W 24V 0.63A
    W magazynie
    Gwarancja:
    36 miesięcy
    42,00 zł
    51,66 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Opis produktu

EDS-208 to przemysłowe switche Ethernetowe charakteryzujące się szerokim zakresem temperatury pracy (od -10 do +60°C), małymi rozmiarami oraz bardzo atrakcyjną ceną. Wyposażone zostały one w  8 portów do sieci Ethernet 10/100BaseT(X) obsługujących IEEE 802.3/802.3u/802.3x oraz autodetekcję 10/100M, Full/Half-duplex, MDI/MDIX. Natomiast modele serii EDS-208 mogą występować również w wersji z portem światłowodowym. Ponadto zastosowany mechanizm Store and Forward, dzięki analizie poprawności przesyłanych pakietów, pozwala na bezbłędną transmisję danych oraz jednocześnie na znaczne zwiększenie wydajności całej sieci Ethernet.
Switche EDS-208 mogą być zasilane napięciem stałym 12÷48 VDC. Plastikowa obudowa switcha IP30, lżejsza od metalowych odpowiedników, jest odporna na wstrząsy i wibracje, natomiast brak jakichkolwiek elementów ruchomych, znacznie zwiększa czas bezawaryjnej pracy urządzenia. Montaż przełączników odbywa się na przemysłowej szynie DIN.
Dzięki niewątpliwym zaletom jakimi są małe rozmiary, atrakcyjna cena oraz odporność na trudne warunki pracy, przełączniki EDS-208 stanowią doskonałe rozwiązanie na ekonomiczną budowę sieci Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych (na halach jak i wewnątrz innych urządzeń) oraz wszędzie tam gdzie "cywilne" urządzenia, m.in. ze względu na szeroki zakres temperatur, odmawiają posłuszeństwa.

Specyfikacja techniczna

  • Interfejsy Ethernet
Standardy IEEE 802.3 10BaseT,
IEEE 802.3u, 100BaseT(X) oraz 100BaseFX
IEEE 802.3x flow control
Porty 10/100BaseT(X) (złącze RJ45) Full/Half duplex mode
Auto MDI/MDI-X connection
Auto negotiation speed
Porty 100BaseFX (wielomodowe, złącza SC)
EDS-208-M-SC: jest
Porty 100BaseFX (wielomodowe, złącza ST) EDS-208-M-ST: jest
  • Właściwości switcha
Rodzaj przetwarzania Store and Forward
Wielkość tablicy MAC 2K
Wielkość bufora pakietów 768 kbit
  • Zasilanie
Napięcie wejściowe 24VDC
Prąd (@ 24VDC) EDS-208: 0.07 A @ 24 VDC
Seria EDS-208-M: 0.1 A @ 24 VDC
Dopuszczalny zakres napięcia wejściowego 12 do 48 VDC
Złącze Zdejmowalny, 3-pinowy bloczek zasilania
Ochrona przed odwrotną polaryzacją Jest
Ochrona przed przeciążeniem 2,5A @ 24VDC
  • Charakterystyka fizyczna
Obudowa Tworzywo sztuczne
Stopień ochrony IP30
Wymiary (W x H x D) 40 x 100 x 86.5 mm
Masa 170 g
Instalacja Na szynie DIN (zintegrowany uchwyt)
  • Warunki zewnętrzne
Temperatura pracy -10 do +60°C
Temperatura przechowywania -40 do +85°C
Wilgotność względna 5 do 95% (bez kondensacji)
  • Certyfikaty i gwarancja
Safety UL 508
EMC EN 55032/24
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 4 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz do 1 GHz: 3 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 1 kV; Signal: 0.5 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 1 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 3 V
IEC 61000-4-8 PFMF
Shock IEC 60068-2-27
Free Fall IEC 60068-2-31
Vibration IEC 60068-2-6
MTBF

EDS-208: 401624 hrs
Seria EDS-208-M: 368353 hrs, Telcordia (Bellcore), GB

Pliki do pobrania

Baza wiedzy

Baza wiedzy

Zobacz więcej