Służby mundurowe

picture

Służby mundurowe

Aktualnie komputer pokładowy nie musi być już urządzeniem na stałe zamontowanym w radiowozie. Nic nie stoi na przeszkodzie by terminal policjanta zamknąć w obudowie wytrzymałego tabletu lub notebooka, który można wyjąć z docka i swobodnie używać na miejscu zdarzenia lub zwyczajnie zabrać ze sobą na komendę po zakończeniu służby jak prawdziwy komputer osobisty.

Oferowane urządzenia są odporne na upadki z wysokości do 180 cm (w zależności ode modelu), wstrząsy wibracje oraz oferują szczelność IP65 (lub IP53 przypadku laptopa Getac S410). Tym samym mogą być używane na zewnątrz w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Przewagą tabletów jest możliwość wyposażenia w ich w zintegrowane skanery kodów kreskowych umożlwiających zeskanowanie dowodu rejestracyjnego czy dowodu osobistego.

Nic nie stoi na przeszkodzie by z urządzenia korzystało więcej użytkowników – mamy tutaj do wyboru szereg możliwości autoryzacji użytkownika:

- czytniki linii papilarnych
- czytniki kart chipowych
- technologia Windows Hello Cam
- NFC

Nie bez znaczenia jest także obecność centrum serwisowego i magazynu części na naszym kontynencie, dzięki czemu czas nawet najbardziej skomplikowanej naprawy nie przekracza dwóch tygodni. Warto również pamiętać, że standardowa gwarancja producenta obejmuje również uszkodzenia mechaniczne.

Niezbędne w tej aplikacji są również akcesoria umożliwiające wygodną pracę w radiowozie. W ofercie dostępne są dedykowane stacje dokujące zapewniające ładowanie urządzenia, replikację portów, a także w specjalnej wersji podłączenie anteny zewnętrznej wzmacniającej odbiór sygnałów GPS, LTE i WLAN.

Dedykowane urządzenia