picturepicture

Woda i ścieki

Sektor gospodarki wodno-ściekowej jest bardzo istotnym elementem ochrony środowiska oraz zdrowia ludzi i bezpieczeństwa społeczeństwa. Jednym z najważniejszych aspektów jest pełna automatyzacja procesów oraz urządzeń wykonawczych a także monitorowanie i analizowanie paramaterów wody.

Portfolio Elmark Automatyka S.A., zaspokoi wszystkie potrzeby tego sektora. Poczynając od najprostszych komponentów zasilających inne urządzenia, podzespołów komunikacyjnych i archiwizujących dane, programowalnych sterowników logicznych PLC, panelów HMI, aż po systemy SCADA, falowniki czy serwonapędy.

Oferujemy kompletne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa, dopasowując je do Twoich specyficznych potrzeb oraz świadcząc pomoc techniczną przed i po zakupie. Elmark Automatyka zatrudnia inżynierów, którzy posiadając szeroką wiedzę na temat wspieranych przez siebie produktów, zaproponują Ci rozwiązanie "skrojone na miarę" pozwalające zwiększyć zyski z prowadzonej działalności. 

Zapoznaj się z przykładowymi produktami pogrupowanymi w tematyczne kategorie, które odnajdziesz na dole strony. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną pomoc w doborze odpowiednich urządzeń, napisz do nas na adres elmark@elmark.com.pl.

Dedykowane urządzenia