picture

 

 

 

Zakłady przemysłowe 

 

Zakłady przemysłowe to miejsca, w których komponenty automatyki znajdują się na każdym kroku. Są one często odpowiedzialne za wszystkie aspekty działania fabryki - od automatyzacji wykonywania pojedynczych procesów, aż po analizę produkcji i sprawowanie kontroli nadzorczej. 

Jako Elmark Automatyka S.A., jesteśmy dystrybutorem posiadającym szerokie portfolio potrafiące zaspokoić większość, a niekiedy nawet całość, potrzeb klienta. Poczynając od najprostszych komponentów zasilających inne urządzenia, podzespołów komunikacyjnych i agregujących dane, programowalnych sterowników logicznych, panelów HMI, aż po przemysłowe komputery i systemy SCADA, na robotach współpracujących i serwonapędach kończąc.

Jesteśmy w stanie zaoferować kompletne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa, dopasować je do Twoich specyficznych potrzeb oraz świadczyć pomoc techniczną przed i po zakupie. Elmark Automatyka zatrudnia inżynierów, którzy posiadając szeroką wiedzę na temat wspieranych przez siebie produktów, zaproponują Ci rozwiązanie "skrojone na miarę" pozwalające zwiększyć zyski z prowadzonej działalności. 

Zapoznaj się z przykładowymi produktami pogrupowanymi w tematyczne kategorie, które odnajdziesz na dole strony. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną pomoc w doborze odpowiednich urządzeń, napisz do nas na adres elmark@elmark.com.pl

 

Dedykowane urządzenia