Getac A140G2 – potężny i wszechstronny tablet do pracy w wymagających środowiskach

15.05.2020 Informacje produktowe / Komputery mobilne
Getac A140G2 – potężny i wszechstronny tablet do pracy w wymagających środowiskach
Wizerunek autora
Marek Ołdakowski
Producent: Getac
  • Zakłady przemysłowe
  • Logistyka
  • Kolej
  • Energetyka

Getac A140G2 zapewnia niezwykłą moc obliczeniową, która gwarantuje wysoką wydajność nawet w przypadku pracy na wielu wymagających aplikacjach jednocześnie. Zintegrowana grafika UHD oraz duży 14” ekran Lumibond® 2.0 pozwala na jednoczesne wyświetlanie wielu informacji bez potrzeby przewijania ekranu. A140 G2 ma również certyfikat MIL-STD 810H i IP65, co oznacza, że jest w stanie wytrzymać upadki z wysokości do 1,2 metra, a także wstrząsy, wycieki, wibracje, kurz, zalania cieczą. Zakres temperatury pracy od -29 ° C do 63 ° C zapewnia pełną funkcjonalność w każdych warunkach.

Wytrzymała technologia, na której można szczególnie polegać w sytuacjach awaryjnych.

Połączenie wytrzymałej konstrukcji A140 G2, wbudowanej łączności 4G LTE / Wi-Fi / Bluetooth i wiodącej w branży mocy obliczeniowej sprawia, że doskonale nadaje się on jako mobilny terminal danych dla służb ratowniczych. Na przykład strażacy mogą wysyłać lub otrzymywać krytyczne informacje o zagrożeniu, weryfikować plany reakcji i sprawdzać dane bezpośrednio z miejsca zdarzenia, zwiększając świadomość sytuacyjną i zwiększając bezpieczeństwo całego zespołu. Duży ekran dotykowy może być również obsługiwany podczas deszczu i jak i w rękawicach, zapewniając bezproblemową pracę w trudnych sytuacjach zagrożenia.

Pomaganie producentom w transformacji cyfrowej.

Ponieważ wielu wiodących światowych producentów już polega na A140 G1 firmy Getac w celu digitalizacji swoich procesów produkcyjnych, A140 G2 jest naturalnym wyborem dla tych, którzy chcą płynnej cyfrowej transformacji własnej działalności. Jego zaawansowana moc przetwarzania, głęboka funkcjonalność i solidna, ale lekka obudowa oznaczają, że pracownicy mogą z łatwością wykonywać złożone zadania w całym obiekcie, zwiększając produktywność poszczególnych osób i ogólną wydajność operacyjną.

A140 G2 jest objęty trzyletnią gwarancją firmy Getac, która standardowo obejmuje przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, zapewniając pracownikom pewność działania