Getac A140G2 – potężny i wszechstronny tablet do pracy w wymagających środowiskach

15.05.2020 Informacje produktowe / Komputery mobilne
Getac A140G2 – potężny i wszechstronny tablet do pracy w wymagających środowiskach
Wizerunek autora
Marek Ołdakowski
Producent: Getac
  • Zakłady przemysłowe
  • Logistyka
  • Kolej
  • Energetyka

Getac A140G2 zapewnia niezwykłą moc obliczeniową, która gwarantuje wysoką wydajność nawet w przypadku pracy na wielu wymagających aplikacjach jednocześnie. Zintegrowana grafika UHD oraz duży 14” ekran Lumibond® 2.0 pozwala na jednoczesne wyświetlanie wielu informacji bez potrzeby przewijania ekranu. A140 G2 ma również certyfikat MIL-STD 810H i IP65, co oznacza, że jest w stanie wytrzymać upadki z wysokości do 1,2 metra, a także wstrząsy, wycieki, wibracje, kurz, zalania cieczą. Zakres temperatury pracy od -29 ° C do 63 ° C zapewnia pełną funkcjonalność w każdych warunkach.

Wytrzymała technologia, na której można szczególnie polegać w sytuacjach awaryjnych.

Połączenie wytrzymałej konstrukcji A140 G2, wbudowanej łączności 4G LTE / Wi-Fi / Bluetooth i wiodącej w branży mocy obliczeniowej sprawia, że doskonale nadaje się on jako mobilny terminal danych dla służb ratowniczych. Na przykład strażacy mogą wysyłać lub otrzymywać krytyczne informacje o zagrożeniu, weryfikować plany reakcji i sprawdzać dane bezpośrednio z miejsca zdarzenia, zwiększając świadomość sytuacyjną i zwiększając bezpieczeństwo całego zespołu. Duży ekran dotykowy może być również obsługiwany podczas deszczu i jak i w rękawicach, zapewniając bezproblemową pracę w trudnych sytuacjach zagrożenia.

Pomaganie producentom w transformacji cyfrowej.

Ponieważ wielu wiodących światowych producentów już polega na A140 G1 firmy Getac w celu digitalizacji swoich procesów produkcyjnych, A140 G2 jest naturalnym wyborem dla tych, którzy chcą płynnej cyfrowej transformacji własnej działalności. Jego zaawansowana moc przetwarzania, głęboka funkcjonalność i solidna, ale lekka obudowa oznaczają, że pracownicy mogą z łatwością wykonywać złożone zadania w całym obiekcie, zwiększając produktywność poszczególnych osób i ogólną wydajność operacyjną.

A140 G2 jest objęty trzyletnią gwarancją firmy Getac, która standardowo obejmuje przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, zapewniając pracownikom pewność działania

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!