Wzmocniony tablet Getac UX10 w nowej odsłonie

04.11.2020 Informacje produktowe / Komputery mobilne
Wzmocniony tablet Getac UX10 w nowej odsłonie
Wizerunek autora
Marek Ołdakowski
Producent: Getac
  • Energetyka
  • Zakłady przemysłowe
  • Logistyka

luczowe cechy tabletu UX10 to procesor czterordzeniowy procesor 10-tej generacji klasy i5 lub i7 oraz dysk SSD w technologii PCIe NVMe, który zapewnia do 6 razy większą wydajność niż zwykły dysk SATA SSD. Ponadto nowa generacja oferuje wysoka wytrzymałość potwierdzoną najnowszym certyfikatem MIL-STD-810H i odpornością na upadki z wysokości 180cm.

UX10-IP – dla zespołów ratownictwa medycznego

Nowa generacja UX10-IP została stworzona specjalnie z myślą o wyjątkowych potrzebach służb ratownictwa medycznego i innych pracowników służby zdrowia. Dzięki w pełni uszczelnionym przyciskom i ergonomicznej konstrukcji, która sprawia, że częste czyszczenie urządzenia jest proste i przebiega szybko, wspomaga skuteczne zapobieganie infekcjom. Ponadto potężna funkcjonalność UX10-IP sprawia, że gromadzenie i udostępnianie krytycznych informacji o pacjencie jest łatwe, a w pełni wytrzymała konstrukcja oznacza, że zespoły ratunkowe mogą skupić się na zadaniu ratowania życia bez obawy o przypadkowe uszkodzenia sprzętu.

UX10-Ex

Ex to wersja z certyfikatem ATEX / IECEx i jest odpowiednia do użytku w strefach 2/22 niebezpiecznych i zagrożonych wybuchem. Ten tablet został zaprojektowany jako wysoce efektywne rozwiązanie do usług terenowych dla inżynierów i techników w branży użyteczności publicznej oraz paliwowej.

Gwarancja 3-years Bumper to Bumper

Wypadki chodzą po ludziach. Uszkodzenie sprzętu może spowodować przerwę w pracy w najmniej spodziewanym momencie, zwłaszcza w tak trudnych środowiskach, z jakimi na co dzień mierzą się użytkownicy produktów Getac. Dlatego właśnie producent zdecydował się na wdrożenie gwarancji Bumper-to-Bumper uwzględniającej także przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

Bumper-to-Bumper to gwarancja braku zmartwień. Jest wspierana przez najlepsze centrum logistyczno-serwisowe w Europie oraz profesjonalnych techników producenta.

W skrócie użytkownik może być pewny, że naprawa i transport sprzętu nie zajmą dłużej niż kilka dni.