Innowacyjna kamera termowizyjna do RealWear Navigator 500 oraz Navigator 520

13.02.2023 Informacje produktowe / Komputery mobilne
Innowacyjna kamera termowizyjna do RealWear Navigator 500 oraz Navigator 520
Wizerunek autora
Producent: RealWear
  • Zakłady przemysłowe
  • Inspekcje
  • Energetyka
  • Gaz i Paliwa

RealWear dodaje nowe akcesorium do swoich komputerów z serii Navigator, poszerzając tym samym zakres ich zastosowań. Jest nim kamera termowizyjna, która wraz z komputerem Navigator 500 lub Navigator 520, pozwala użytkownikowi na korzystanie z termowizji bez użycia rąk. Taka innowacja odsłania nowe możliwości pracy i jest szczególnie użyteczna podczas diagnostyk budowlanych, inspekcji elektrycznych i maszynowych.

Zestaw od RealWear rewolucjonizuje badania termowizyjne czyniąc je łatwiejszymi i bezpieczniejszymi. Dzięki obsłudze kamery za pomocą komend głosowych, inspekcje przechodzą sprawnie, gdzie nawet pracownik pierwszej linii, korzystając ze zdalnego wsparcia eksperta, będzie w stanie poprawnie taką przeprowadzić, co przekłada się na redukcję potencjalnych przestojów.

Kamera FLIR Lepton 3.5 zapewnia wysoką jakość obrazu, a użytkownik ma też możliwość wyboru standardowej kamery 48 MP. Zastosowana w kamerze rozdzielczość termiczna to 160 x 120. Zakres temperatury mierzonego obiektu może wynosić od -20 do 400ºC, czułość termiczna <50mK.

Obrazy radiometryczne mogą być przechowywane na komputerze RealWear, a rozwiązanie jest kompatybilne z FLIR Thermal Suite. Cały zestaw jest stworzony do pracy w warunkach przemysłowych, w terenie oraz w trudnych warunkach pogodowych. Kamera również jest odporna na upadki, nawet z 2 metrów na beton, co obrazuje stopień wytrzymałości urządzenia. Zestaw z kamerą termowizyjną jest szczególnie polecany dla pracowników pierwszej linii używających termowizji.

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!