Konwertery wysokonapięciowe DC-/DC MEAN WELL DDRH-15/30/45

27.10.2023 Informacje produktowe / Zasilanie
Konwertery wysokonapięciowe DC-/DC MEAN WELL DDRH-15/30/45
Wizerunek autora
Jakub Motyka Były pracownik Elmark Automatyka S.A.
Producent: MEAN WELL
  • Zakłady przemysłowe
  • Energetyka

Uniwersalne, wysokonapięciowe konwertery DC/DC MEAN WELL  

Zapotrzebowanie na coraz bardziej wydajne, kompaktowe i wszechstronne przetwornice DC/DC stale rośnie. Dlatego ofertę przetwornic MEAN WELL uzupełniła seria wysokonapięciowych konwerterów DDRH-15/30/45 o małej mocy zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych gałęzi przemysłu. 
 
Co wyróżnia nowe rozwiązania? Zapraszam do lektury.   

 

Wszechstronność i wydajność 

Jedną z kluczowych cech serii DDRH-15/30/45 jest jej wszechstronność. Urządzenia oferują wiele opcji instalacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz montażu na płytce drukowanej, zacisków śrubowych, czy konwertera do montażu na szynę DIN, seria DDRH ma wszystko, czego potrzebujesz. Ta zdolność adaptacji upraszcza integrację z istniejącymi systemami i pozwala na elastyczność w różnych konfiguracjach.

 

 

 

Szeroki zakres napięcia wejściowego 

Rozwiązania obsłużą, od 150 do 1500 V prądu stałego co umożliwia ich zastosowanie w różnorodnych ustawieniach, również w warunkach dużych wahań napięcia wejściowego, co często stanowi wyzwanie dla wielu przetwornic DC/DC 

Dodatkowo, dzięki wysokiej wydajności, seria DDRH-15/30/45 posiada szeroki zakres temperatur pracy: od -40°C do +80°C.  

 

Wysoka izolacja i bezpieczeństwo 

To kluczowe kwestie w przypadku systemów wysokiego napięcia. Seria DDRH-15/30/45 oferuje imponującą ochronę wejścia/wyjścia o wysokiej izolacji 4K VAC, gwarantując bezpieczeństwo zarówno sprzętu, jak i operatorów. Ta funkcja odgrywa ogromną rolę zwłaszcza w zastosowaniach, takich jak systemy fotowoltaiczne i magazynowanie energii. 

Dodatkowo, IEC62109-1 potwierdza jakość i zgodność z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa w fotowoltaicznych systemach energetycznych. 

 

Kto zyska najwięcej dzięki serii DDRH-15/30/45? 

 Wszechstronność i funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że jest to idealny wybór do wielu zastosowań. Rozwiązania mogą być szeroko stosowane w fotowoltaice, magazynowaniu energii oraz przy wszelkich systemach konwersji wysokiego napięcia na niskie napięcie (HV-LV).  
 
Masz pytania? Zapraszam! 
jakub.motyka@elmark.com.pl 
22-541-84-84 

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!