Unitronics: Przemysłowe urządzenia chłodnicze

27.08.2020 Studia przypadków / Sterowanie i akwizycja danych
Unitronics: Przemysłowe urządzenia chłodnicze
Wizerunek autora
Producent: UNITRONICS
 • Woda i ścieki
 • Zakłady przemysłowe

Przemysłowe urządzenia chłodnicze


Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych PZL - Dębica S.A. działa na rynku od 1938 r. Specjalnością firmy są przemysłowe urządzenia chłodnicze:

   • Agregaty na bazie sprężarek śrubowych oraz tłokowych jedno i dwustopniowych
   • Agregaty do wody lodowej i chillery
   • Urządzenia do gazu LPG: agregaty sprężarkowe, zawory, filtry, oraz wiele innych

Wymienione urządzenia wykorzystują sterowniki firmy Unitronics z serii Vision V280 oraz V570.

 

Sprzęt firmy Unitronics realizuje sterowanie układem hydraulicznym, elektrycznym oraz chłodzenia oleju. Reguluje bezstopniowo wydajność
w funkcji temperatury lub ciśnienia w zakresie 11÷100%, co znacząco obniża zużycie oleju. Jest także odpowiedzialny za funkcje kontrolno-pomiarowe i zabezpieczające. Istnieje możliwość zabezpieczenia hasłem dostępu do sterownika dla osób nieuprawnionych. Rejestruje czas, datę oraz rodzaj wystąpienia niepożądanego zdarzenia w postaci historii alarmów. Zapewnia automatyczną pracę maszyny w zależności od zadanych parametrów, łatwość obsługi przez prosty w użyciu pulpit sterowniczy oraz możliwość zdalnego sterowania i komunikacji przez sieci przemysłowe.

pzldebica1kopia pzldebica2kopia pzldebica3kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sterownik PLC zintegrowany z panelem HMI oraz wbudowanymi wejściami i wyjściami pozwala na ograniczenie ilości kabli, zredukowanie potrzebnej przestrzeni w szafie sterowniczej. Jedno darmowe i intuicyjne oprogramowanie do tworzenia aplikacji i ekranów HMI skraca czas realizacji projektu. Wszystkie te elementy wpływają na wzrost konkurencyjności wykonanych projektów opartych na sprzęcie z szerokiej oferty firmy Unitronics.
Między innymi przez niski koszt całkowity, wysoką jakość, funkcjonalność, niezawodność oraz nowoczesny wygląd. Dodatkowo firma zapewnia darmowe wsparcie techniczne nie tylko przed zakupem ale w całym cyklu życia produktu. Każde zapytanie trafia do grona doświadczonych ekspertów z polski i zagranicy, wystarczy napisać email lub zadzwonić aby się przekonać.

Dane wykonawcy projektu

pzldebicalogo

Wytwórnia urządzeń chłodniczych PZL - Dębica S.A.
ul. Metalowców 25
39-200 Dębica
tel. 14 68 07 251
wuch@pzl-debica.com.pl
http://www.pzl-debica.com.pl