Młodszy Inżynier Produktu - Komunikacja Przemysłowa

Do zespołu specjalizującego się w obszarze rozwiązań dla komunikacji przemysłowej zatrudnimy osobę na stanowisko Inżyniera sprzedaży. Będzie ona odpowiedzialna za kontakty z klientami, prace nad projektami oraz poszukiwanie nowych możliwości na rynku. Poszukujemy młodej osoby nastawionej na rozwój, otwartej na nowe doświadczenia i nie bojącej się wyzwań.

Czego oczekujemy:

  • Student ostatnich 2 lat lub absolwent studiów elektronicznych lub wydziałów pokrewnych (elektryczny, telekomunikacja, automatyka, mechatronika, informatyka itp.)
  • Chęć do nauki i stałego poszerzania własnej wiedzy
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami Ethernet, komunikacją szeregową, łącznością bezprzewodową
  • Znajomość systemów Windows, Linux
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Przykładowe zadania:

  • Opieka nad powierzonym portfolio produktów
  • Prowadzenie działań marketingowych oraz tworzenie treści z tym związanych
  • Wsparcie Klientów wiedzą techniczną
  • Tworzenie koncepcji technicznych rozwiązań oraz ich testowanie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, dzięki kontaktom z wiodącymi firmami w branży
  • ciągłe poszerzanie kompetencji poprzez szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrze (w tym zagraniczne)
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami dedykowanymi dla przemysłu
  • Praca w młodym, rozwijającym się zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od jakości pracy
  • Miejsce pracy: biuro Elmark Automatyka Sp. z o.o., ul. Bukowińska 22/1B, 02-703 Warszawa (Mokotów, koło stacji metra Wilanowska)
  • Praca w godzinach 8:00-16:00, zatrudnienie w pierwszych 3 m-cach na okres próbny; następnie umowa o pracę na czas nieokreślony o ile obie strony będą zadowolone z pierwszego okresu

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie (wyłączenie e-mailem) życiorysów wraz z możliwie dokładnym opisem zdobytego wykształcenia i dotychczasowych doświadczeń zawodowych (o ile takie są). Mail musi zawierać w tytule słowa „praca Moxa”. Prosimy wysłać go na adres: miroslaw.zwierzynski@elmark.com.pl
Brak odpowiedzi z naszej strony w terminie 21 dni oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

Prosimy o zawarcie w mailu lub cv zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją np.: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Elmark Automatyka S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!