Inżynier sprzedaży – Roboty

Chcesz na co dzień pracować z najnowocześniejszą technologią lidera na rynku cobotów, marką Universal Robots?
Chcesz mieć realny wpływ na to, w jakim kierunku podąża robotyka w Polsce?
Lubisz pracę, w której możesz mieć własne pomysły i je realizować?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania to "TAK" to nasza oferta pracy powinna Cię zainteresować!

Czego oczekujemy:

  • Znajomości rynku i doświadczenia w sprzedaży
  • Wykształcenie techniczne: ukończony kierunek automatyka i robotyka / elektronika / mechatronika lub pokrewne
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego (bezproblemowa komunikacja oraz czytanie instrukcji technicznych)
  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dobrze widziane: doświadczenie z systemami CRM, Salesforce

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług oraz monitorowanie rynku robotyki
  • Analiza potrzeb Klienta i określenie wymogów technicznych dla automatyzowanego procesu produkcyjnego
  • Współudział w przygotowywaniu koncepcji rozwiązań technicznych
  • Kontakt z producentem w zakresie planów sprzedażowych i marketingowych
  • Przygotowywanie publikacji do naszego Centrum Wiedzy oraz aktualizacja treści na stronie WWW

Oferujemy:

  • Idealnie skomunikowane miejsce pracy (Mokotów, tuż obok stacji metra Wilanowska)
  • Pracę w godzinach 8:00 - 16:00, bez nadgodzin
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesiącach okresu próbnego)
  • Kontakt z przodującymi w branży firmami i technologiami
  • Szkolenia techniczne: dedykowane, wewnętrzne, zewnętrze (w tym zagraniczne) pozwalające na ciągły rozwój techniczny
  • Pracę w rozwijającym się i zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie życiorysów, na adres praca@elmark.com.pl.
Brak odpowiedzi z naszej strony w terminie 21 dni oznacza, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą.

Prosimy o zawarcie w mailu lub cv zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją np.: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Elmark Automatyka S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!