SM35-J-R20
Sterownik z LCD 3,5'': 12 wejść dwustanowych 24 Vdc w tym 2 wejścia analogowe (0-10V, 0/4-20mA)/cyfrowe; 8 wyjść przekaźnikowych
Sterownik PLC z kolorowym, dotykowym, graficznym panelem HMI 3,5'':
- 12 we dwustanowych 24 Vdc w tym 2 wejścia analogowe (0-10V, 0/4-20mA)/cyfrowe,
- 8 wyjść przekaźnikowych
niezawodny sterownik do urządzeń przemysłowych
zgodny z międzynarodowymi standardami
zaprojektowany do pracy w przemysłowych warunkach
świetnie sprawdza się jako panel operatorski
możliwość łączenia w sieć Modbus Master/Slave za pomocą portu RS232 lub opcjonalnie port RS232/485
możliwość łączenia w sieć CANbus lub Ethernet (opcja)
Wysoka cena? Zaloguj się i kupuj taniej
Przy złożeniu zamówienia do godziny 15:00, wysyłka kurierem jeszcze tego samego dnia
Darmowa dostawa
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnychModele
Akcesoria
Opis
Cechy charakterystyczne:
zintegrowany kolorowy panel dotykowy (TFT LCD 320 x 240 pikseli (QVGA), 3,5")
do 24 ekranów użytkownika i 40 obrazów na aplikacje
pamięć aplikacji 80kB, 1MB na wizualizację, czcionka 512K
12 wejść cyfrowych w tym 2 cyfrowo/analogowe (10 bit, 0-10V, 0-20mA) i jedno szybkie wejście licznikowo/enokoderowe (max. częstotliwość 30 kHz dla HSC)
8 wyjść przekaźnikowych
wbudowany port komunikacyjny RS232 plus opcjonalnie dwa porty Serial/Ethernet i CANbus
obsługa protokołu Modbus TCP/IP (poprzez opcjonalny port Ethernetowy), CANbus
obsługa protokołu Modbus Master/Slave
obsługa modemów w tym GPRS/GSM
wiadomości SMS, email
zdalny dostęp przez CANbus
zegar czasu rzeczywistego RTC
pełne podtrzymanie pamięci (7 lat)
2 niezależne pętle regulatora PID
temperatura pracy od 0° do +50°C
zasilanie 24VDC
2 letnia gwarancja
stopień ochrony IP66 przy montażu panelowym
Specyfikacja
- Wejścia i wyjścia
| Wejścia cyfrowe | 10 w tym 1 szybkie |
| Wejścia uniwersalne cyfrowo/analogowe | 2 |
| Wyjścia przekaźnikowe | 8 |
| Wyjścia tranzystorowe | 0 |
- Ogólne
| Zasilanie | 24VDC |
| Bateria | Żywotność: 7 lat przy temperaturze 25 stopni celcjusza |
| Pamięć | 80kB na drabinkę, 1MB na zdjęcia, 512K na czcionki |
| Tabela danych | 32K danych dynamicznych, 16K danych (tylko do odczytu) |
| Możliwości | Obsługuje trendy, alarmy, bibliotekę stringów |
| Stopień ochrony | IP66/IP65/NEM4X (od frontu) |
- Klawiatura
| Liczba przycisków | wyświetlana klawiatura wirtualna |
- Panel operatorski
| Typ | TFT LCD 65536 kolorów |
| Wielkość | 320 x 240 pixeli (QVGA), 3,5"- ekran dotykowy |