INŻYNIER SPRZEDAŻY - Elmatic

Chciałbyś na co dzień pracować w środowisku, którego sercem są:

  • najnowocześniejsze technologie IT?
  • systemy wizyjne wykorzystujące algorytmy uczące?
  • komunikacja przemysłowa?

Dołącz do zespołu Elmatic i wejdź w świat elektroniki do zadań specjalnych.

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz partnerów
  • Utrzymywanie dobrych relacji i rozwój sprzedaży z obecnymi klientami firmy
  • Rozwijanie sprzedaży powierzonych grup produktowych
  • Prowadzenie prezentacji i wystąpień dla klientów oraz partnerów podczas spotkań indywidualnych; udział w targach i seminariach
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Student ostatnich 2 lat lub absolwent studiów technicznych (automatyka, telekomunikacja, mechatronika, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji)
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Nastawienie na sukces, dynamiczna osobowość, samodzielność w działaniu i własna inicjatywa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (minimum B2)

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizję od sprzedaży bez górnego limitu
  • Możliwość rozwoju zawodowego, dzięki kontaktom z wiodącymi firmami w branży
  • Ciągłe poszerzanie kompetencji poprzez szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrze (w tym zagraniczne)
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami dedykowanymi dla przemysłu
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole

Brzmi dobrze? Jeśli szukasz długoterminowego zatrudnienia w miejscu, w którym będziesz mieć możliwość realizacji własnych pomysłów pozostając ciągle w kontakcie z nowoczesnymi technologiami – zapraszamy!

Wyślij nam swoje CV na praca@elmark.com.pl pamiętaj o możliwie dokładnym opisie zdobytego wykształcenia i dotychczasowych doświadczeń.
Nie zapomnij w tytule wpisać „praca Elmatic”.

Prosimy o zawarcie w mailu lub cv zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z rekrutacją np.: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Elmark Automatyka S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!