Anybus

Anybus to część grupy HMS Networks założonej w Szwecji w 1988 roku posiadającej produkty i rozwiązania w zakresie komunikacji przemysłowej i przemysłowego Internetu rzeczy, IIoT. HMS to skrót od Hardware Meets Software™.

Produkty marki Anybus dzielą się na 3 grupy:

  • Gateway Są to konwertery pomiędzy sieciami przemysłowymi, maszynami i urządzeniami. Posiadają około 300 unikalnych modeli do połączenia z magistralami typu Fieldbus, przemysłowymi sieciami Ethernet oraz platformami IoT. Połączenie między dwiema sieciami jest szybko konfigurowane za pomocą oprogramowania, co oznacza, że nie jest wymagane programowanie. Wystarczy podłączyć, skonfigurować i gotowe.
  • Embedded Czyli wymienne moduły przeznaczone do zabudowy w urządzeniach automatyki, które pozwalają na komunikację ze wszystkimi głównymi sieciami przemysłowymi i aplikacji IoT. Wdrażasz jeden sterownik oprogramowania w procesorze i przygotowujesz płytkę drukowaną w formacie chipowym, kostki lub modułowym i to wszystko, Twoje urządzenie jest gotowe do komunikacji we wszystkich sieciach.
  • Wireless Łączność bezprzewodowa klasy przemysłowej zapewniająca szybką i niezawodną łączność dla fabryk, maszyn i budynków. Routery bezprzewodowe WLAN/LTE, punkty dostępowe bezprzewodowej sieci LAN (Access Point), Wireless Bridge / Wireless Bolt (Ethernet przez Bluetooth lub WiFi), a także Wireless Serial Bluetooth.

Głównym rynkiem dla Anybus to głównie automatyka przemysłowa a konkretnie miliony robotów, napędów, czujników, interfejsów HMI, wag itp. Co raz częściej pojawia się również w obszarach, takich jak automatyki budynkowej, motoryzacji, zakładach przetwórczych i infrastruktury.

Elmark Automatyka S.A. jest autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów Anybus w Polsce. Wspieramy naszych Klientów w doradztwie oraz doborze urządzeń, oferujemy wsparcie techniczne przed i posprzedażowe, pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań do danych potrzeb. Jako autoryzowany dystrybutor Anybus na terenie Polski oferujemy również lokalny serwis urządzeń,  oraz bardzo szybką dostawę (w przeciągu 24h dla urządzeń z magazynu). 

Aktualne ceny wraz z rabatami i stanem magazynowym widoczne są po zalogowaniu w e-sklepie.


 

 

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!