Elmatic

Marka Elmatic to owoc wieloletnich doświadczeń inżynierów z firmy Elmark Automatyka w branży automatyki przemysłowej. Nasza specjalność to przemysłowe systemy komputerowe, które oferujemy od ponad 25 lat opierając się na podzespołach najlepszych na świecie, renomowanych producentów. Naszą dewizą jest jakość, którą świadczymy zarówno na płaszczyźnie techniczno-sprzętowej, jak również podczas codziennej współpracy z naszymi klientami. Stawiamy na długotrwałą kooperację, stale wspierając naszych partnerów przed, w trakcie i po dokonaniu zakupu.

Komputery przemysłowe Elmatic to urządzenia dedykowane do pracy ciągłej w trudnych warunkach przemysłowych. Nie straszne im skrajnie niskie lub wysokie temperatury, zapylenie, czy kontakt z wodą. Bazując na współpracy z markami Advantech oraz MSI IPC oferta Elmatic zawiera komputery przemysłowe do praktycznie każdego możliwego zastosowania. Od linii produkcyjnych, infokiosków i serwerowni, poprzez aplikacje przeznaczone dla transportu, smart city, rozwijania algorytmów sztucznej inteligencji, czy nawet zastosowań w medycynie.

Portfolio Elmatic zawiera nie tylko komputery przemysłowe. Stale rozszerzamy naszą ofertę o urządzenia, które przedstawiaja wartość dodaną dla firmy oraz naszych klientów, dlatego wśród starannie wyselekcjonowanych przez nas produktów można znaleźć także np. routery przemysłowe, falowniki, czy serwonapędy.

 

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!