Getac

 

Getac

WIODĄCY PRODUCENT KOMPUTERÓW RUGGED


Jako jeden z wiodących dostawców wytrzymałych komputerów, Getac oferuje szeroką gamę produktów wzmocnionych komputerów, w tym laptopy i tablety. Oferta firmy Getac kierowana jest na takie rynki jak: wojskowy i obronny, organów ścigania, bezpieczeństwa publicznego, służb ratowniczych, usług użyteczności publicznej, zasobów naturalnych, ropy i gazu, telekomunikacji, transportu i produkcji przemysłowej.

Elmark Automatyka S.A. jest autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów Getac w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

REWOLUCYJNE TECHNOLOGIE
Getac wprowadził do swoich produktów kilka przełomowych technologii, które poprawiają wydajność i bezpieczeństwo użytkowania komputerów w niebezpiecznych środowiskach:

  • Ekrany QuadraClear® czytelne w słońcu
  • Noktowizor bez okularów (Night vision)
  • Zaawansowana technologia oszczędzania energii.
  • Pierwszy w branży rezystancyjny wyświetlacz wielodotykowy do użytku w rękawiczkach.
  • Nowatorska gwarancja do 5 lat Bumper-to-Bumper, która obejmuje uszkodzenia mechaniczne
  • Technologia LiFi

Dedykowane urządzenia

Pancerne, wzmocnione komputery Getaca regularnie poddawane są torturom w laborotoriach R&D. Sprzęt testowany jest w warunkach, w których nigdy nie powinien być używany. Z rozmysłem poddawane są także niszczącym siłom, by przekonać się gdzie leżą granice ich wytrzymałości i jeszcze bardziej udoskonalić kolejną genereację. Procedury testowe są szalone. 

Tablety przemysłowe oraz laptopy przemysłowe Getac - pełna oferta na każde warunki.