ICONICS

Firma ICONICS została założona w  1986, w Stanach Zjednoczonych. Jest ona liderem w dziedzinie oprogramowania do automatyzacji i kontroli procesów. 

Rozwiązania od ICONICS spełniają potrzeby klientów w zakresie oprogramowania typu SCADA/MES. Produkty tej firmy zapewniają wszystkie kluczowe aspekty aplikacji przemysłowych - od połączeń z urządzeniami, przez archiwizację i alarmy, aż po tworzenie i publikację interaktywnych HMI.

Z uwagi na wysoką elastyczność oraz mnogość opcji konfiguracji, produkty od ICONICS znajdują swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Przykładami mogą być: automatyka budynkowa, przemysł produkcyjny i przetwórczy, górnictwo, energetyka, woda i ścieki,  zarządzanie infrastrukturą publiczną czy branża spożywcza. 

Firma ICONICS pozostaje na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Z tego powodu jej rozwiązania, oprócz tradycyjnych funkcji systemu SCADA, oferują Ci możliwość wdrażania nowoczesnych rozwiązań - np. z zakresu Rzeczywistości Rozszerzonej lub aplikacji działających w Chmurze. 

Elmark Automatyka posiada wiedzę i kompetencje techniczne potrzebne przy wsparciu wdrożeniowym rozwiązań od ICONICS. Jeśli chcesz porozmawiać o zastosowaniu naszych produktów w swojej firmie, napisz do nas na iconics@elmark.com.pl 

 

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!