Webinaria
Robotyzacja

Jak poruszyć robotem?

Zrealizowane

Cena:

Bezpłatne

Zobacz nagranie

Cel szkolenia

Jeżeli planujesz zakup robota współpracującego, ale wciąż masz wiele pytań na temat jego obsługi i programowania, albo jesteś już posiadaczem cobota ale chcesz dowiedzieć się więcej to koniecznie obejrzyj ten webinar.

W tym szkoleniu dowiesz się

  • O podstawowych instrukcjach dostępnych w środowisku graficznym i opcjach związanych z trajektorią, prędkościami i przyspieszeniami.
  • Jak zmieniać ustawienia bezpieczeństwa, gdzie używać konkretnych ruchów oraz jak uwolnić robota w przypadku jego zablokowania.
  • Jak szybkie i łatwe może być tworzenie skomplikowanych trajektorii przy użyciu oprogramowania Robotiq Finishing Copilot. 

Dla kogo jest to szkolenie?

for-whom-icon

Automatyk

for-whom-icon

Specjalista utrzymania ruchu

for-whom-icon

Programista

Plan seminarium

  • Wstępna konfiguracja robota (TCP i Payload)
  • Przedstawienie ruchów (moveJ, moveL, moveP, moveC), backdrive, freedrive, omówienie ich parametrów, jak i kiedy ich używać
  • Poruszanie się w różnych układach współrzędnych i omówienie zakładki „ruch i bezpieczeństwo”
  • Przedstawienie osobliwości robota, czyli jakich miejsc unikać
  • Generowanie ruchów za pomocą oprogramowania zewnętrznego

Dodatkowe informacje

MATERIAŁ ARCHIWALNY

O prowadzącym

Paweł Błocki

Paweł Błocki

Doradztwo techniczne

Absolwent Politechniki Warszawskiej o specjalizacji w Automatyce i Robotyce, posiadający kilka lat aktywnego doświadczenia w branży. Zajmuje się wspomaganiem we wdrożeniach zrobotyzowanych aplikacji u klientów. Jest ekspertem w dziedzinie szkoleń i świadczenia wsparcia technicznego dla cobotów Universal Robots. W regionie jest uznawany za lidera z uwagi na największą liczbę przeprowadzonych certyfikowanych szkoleń z obsługi, programowania i uruchamiania robotów współpracujących Universal Robots. Z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując kompleksowe i efektywne szkolenia z zakresu robotyki.

Chcesz dołączyć do szkolenia?

Dołącz do grona specjalistów pragnących podnieść swoje kwalifikacje

Zobacz nagranie

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym szkoleniu? Napisz do nas