MOXA

MOXA to światowy lider w dziedzinie rozwiązań komunikacyjnych dla przemysłu, a Elmark Automatyka jest jego jedynym autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski oraz Rumunii.

Dobrze znanymi na rynku atutami firmy są: rozpiętość oferty zarówno pod względem samej gamy urządzeń, jak i ich zastosowań (automatyka przemysłowa, przemysł energetyczny, transportowy, morski, itd.), bogata funkcjonalność oraz wysoka jakość i niezawodność (nawet w najtrudniejszych warunkach, w jakich przyjdzie pracować urządzeniom).

Jednak w przypadku współpracy z Elmark Automatyka możemy mówić o co najmniej trzech dodatkowych korzyściach dla Ciebie.

Nasi inżynierowie posiadają (jako jedyni w Polsce) oficjalne certyfikaty Moxa Technical Support Certification. Dzięki temu masz gwarancję dostępu do wiedzy i najkorzystniejszych dla Ciebie porad w zakresie doboru sprzętu, jego konfiguracji oraz dalszej eksploatacji.

Ponadto już od lat Elmark Automatyka posiada dużą pulę sprzętu przeznaczoną do bezpłatnych wypożyczeń na testy – właśnie dla Klientów, takich jak Ty.

Poza tym nasza wiedza pozwala nam na prowadzenie autoryzowanego serwisu, gdzie realizujemy naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, co znacząco skraca czas oczekiwania na urządzenie, a w rezultacie przyczynia się do zwiększania Twojego zwrotu z inwestycji.

 

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!