SKMW15W8
Przetwornica DC/DC o mocy 15W
Producent: MEAN WELL
Producent: MEAN WELL
  • Standardowa obudowa DIP 1 "x1"
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego 9~75Vdc (8:1)
  • Zakres temperatur pracy -40 ~ +90 ℃
  • Nie wymaga minimalnego obciążenia
  • Zgodność z normą BS EN/EN55032 klasy A
  • Sprawność do 88%
  • Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Podnapięciowe
  • 3KVdc izolacja wejść/wyjść
  • Zdalne sterowanie ON/OFF
  • Regulacja wyjścia (±10%)
  • 3 lata gwarancji
Ceny z rabatami i dokładne stany magazynowe widoczne są po zalogowaniu w e-sklepie.
Wysoka cena? Zaloguj się i kupuj taniej
Na zamówienie
Darmowa dostawa
Pokaż 5 modeli
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych
SKMW15W8
SKMW15W8
Modele
Opis
SKMW15W8 to izolowane, regulowane przetwornice DC-DC o mocy 15 W w obudowie DIP 2 "x1". Charakteryzują się międzynarodowym standardem pinów, wysoką sprawnością do 88%, szerokim zakresem temperatur pracy -40~+90℃, napięciem izolacji 3KVdc I/P-O/P, zgodnością z BS EN/EN55032 klasy A bez dodatkowych komponentów. Posiadają zabezpieczenia przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem oraz przed zbyt niskim napięciem wejściowym. Modele posiadają szeroki zakres wejściowy 9~75Vdc 8:1 i napięcie wyjściowe, 3,3V/5V/12V/15V/24V odpowiednie dla wszystkich rodzajów systemów, takich jak automatyka przemysłowa lub telekomunikacja.
Specyfikacja
Model Wejście Wyjście Zakłócenia Wymiary
SKMW15W8-03 9~75V 3.3V, 3A 100mV 25.4x25.4x11.2mm
SKMW15W8-05 9~75V 12V, 2A 100mV 25.4x25.4x11.2mm
SKMW15W8-12 9~75V 24V, 0.83A 150mV 25.4x25.4x11.2mm
SKMW15W8-15 9~75V 15V, 0.67A 150mV 25.4x25.4x11.2mm
SKMW15W8-24 9~75V 24V, 0.42A 150mV 25.4x25.4x11.2mm