US10-B10-TA30
UniStream B10 - sterownik PLC z wbudowanym wyświetlaczem HMI w wersji PRO o przekątnej 10,1" -14DI,2AI,2TC/PT,10TO,2AO
- 14 wejść cyfrowych Sink/Source ( w tym 2 szybkie do 90kHz - 32bit)
- 2 wejścia analogowe 0-10V lub 0(4)-20mA (14bit),
- 2 wejścia temperaturowe TC/PT100/Ni100/Ni120/PT1000/Ni1000
- 2 wyjścia analogowe 0-10V (12bit) lub ±10V (11bit+znak) lub 0(4)-20mA (12bit)
- 10 wyjść tranzystorowych
- Wbudowany przemysłowy sterownik PLC
- Wbudowany panel HMI 10,1"