US5-B10-TA32
- 13 wejść cyfrowych Sink/Source ( w tym 2 szybkie do 90kHz - 32bit)
- 2 wejścia temperaturowe TC/PT100/Ni100/Ni120/PT1000/Ni1000
- 3 wyjścia analogowe 0-10V (12bit) lub ±10V (11bit+znak) lub 0(4)-20mA (12bit)
- 8 wyjść tranzystorowych
- Wbudowany przemysłowy sterownik PLC
- Wbudowany panel HMI 5"
Wysoka cena? Zaloguj się i kupuj taniej
Przy złożeniu zamówienia do godziny 15:00, wysyłka kurierem jeszcze tego samego dnia
Darmowa dostawa
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych
US5-B10-TA32
Modele
Akcesoria
Opis
- masz ograniczone miejsce w szafie sterowniczej.
- potrzebujesz panelu HMI, a nie chcesz dwóch oddzielnych urządzeń,
- poszukujesz kompaktowego rozwiązania ze wbudowanymi wejściami/wyjściami.
Którą serię sterownika wybrać?
Konfiguracja I/O sterowników PLC UniStream
Rozbudowa o dodatkowe I/O
- lokalne
- zdalne
Komunikacja
- wbudowana
- Ethernet/IP Scanner/Adapter,
- Modbus TCP/IP Client/Server,
- własna ramka po TCP/IP lub UDP,
- VNC Client/Server,
- SNMP v3,
- MQTT Client,
- OPC UA Server,
- BacnetIP Server,
- REST API Client,
- OCPP,
- FTP Client/Server,
- obsługa chmury Unicloud,
- email,
- SMS,
- SQL (w wersji B10),
- Webserver (w wersji B10),
- rozszerzana modułem
- EtherCAT Master,
- Modbus RTU Master/Slave,
- własna ramka po RS232,
- własna ramka po RS485,
- CANOpen Master,
- własna ramka po CANbus.
Programowanie
- zaprogramujemy logikę PLC,
- zaprojektujemy wizualizację HMI,
- sparametryzujemy i zdiagnozujemy falowniki oraz serwonapędy,
- dodamy moduły lokalne i wyspy zdalne,
- przeprowadzimy diagnostykę programu oraz napędów,
- skonfigurujemy połączenie z chmurą UniCloud.
Może inna wielkość HMI?
- Panel 5": US5-B5-TA32 lub US5-B10-TA32 (tutaj jesteś)