US10-B5-TA32
UniStream B5 - sterownik PLC z wbudowanym wyświetlaczem HMI w wersji Standard o przekątnej 10,1" -13DI,6AI,2TC/PT,8TO,3AO
- 13 wejść cyfrowych Sink/Source ( w tym 2 szybkie do 90kHz - 32bit)
- 2 wejścia temperaturowe TC/PT100/Ni100/Ni120/PT1000/Ni1000
- 3 wyjścia analogowe 0-10V (12bit) lub ±10V (11bit+znak) lub 0(4)-20mA (12bit)
- 8 wyjść tranzystorowych
- Wbudowany przemysłowy sterownik PLC
- Wbudowany panel HMI 10,1"