Promocja
USC-B5-T24
UniStream B5 - Sterownik PLC z wirtualnym HMI w wersji Standard - 10DI, 2AI, 12TO
- 10 wejść cyfrowych Sink/Source
- 2 wejścia analogowe ( 0-10V lub 0(4)-20mA (12bit)),
- 12 wyjść tranzystorowych w tym 2 PWM do 3 kHz
- wirtualny panel HMI przez VNC
Wysoka cena? Zaloguj się i kupuj taniej
Przy złożeniu zamówienia do godziny 15:00, wysyłka kurierem jeszcze tego samego dnia
Darmowa dostawa
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnychModele
Akcesoria
Opis
Sterownik PLC z wirtualnym HMI sprawdzi się wszędzie tam gdzie:
- chcesz zaoszczędzić pieniądze na panelu HMI,
- chcesz mieć oddzielny panel HMI, a sterownik zamontować na szynie DIN,
Którą serię sterownika wybrać?
Konfiguracja I/O sterowników PLC UniStream
Rozbudowa o dodatkowe I/O
- lokalne
- zdalne
Komunikacja
- wbudowana
- Ethernet/IP Scanner/Adapter,
- Modbus TCP/IP Client/Server,
- własna ramka po TCP/IP lub UDP,
- VNC Client/Server,
- SNMP v3,
- MQTT Client,
- OPC UA Server,
- BacnetIP Server,
- REST API Client,
- OCPP,
- FTP Client/Server,
- obsługa chmury Unicloud,
- email,
- SMS,
- SQL (w wersji B10),
- Webserver (w wersji B10),
- rozszerzana modułem
- EtherCAT Master,
- Modbus RTU Master/Slave,
- własna ramka po RS232,
- własna ramka po RS485,
- CANOpen Master,
- własna ramka po CANbus.
Programowanie
- zaprogramujemy logikę PLC,
- zaprojektujemy wizualizację HMI,
- sparametryzujemy i zdiagnozujemy falowniki oraz serwonapędy,
- dodamy moduły lokalne i wyspy zdalne,
- przeprowadzimy diagnostykę programu oraz napędów,
- skonfigurujemy połączenie z chmurą UniCloud.
Dodatkowy HMI
- USL-050-B05 (panel 5'')
- USL-070-B05 (panel 7'')
- USL-101-B05 (panel 10,1'')
- USL-156-B05 (panel 15,6'')
Chmura
- zdalny dostęp VPN i VNC,
- archiwizowanie i analizę danych,
- wizualizacje, wykresy, wskaźniki,
- powiadomienia mailowe i SMS w przypadku wystąpienia awarii,
- generowanie raportów w PDF,
- monitorowanie KPI w czasie rzeczywistym.
Specyfikacja
USC-B5-T24 |
Typ urządzenia |
Sterownik PLC z wirtualnym HMI serii UniStream |
Wbudowane wejścia i wyjścia |
Wejścia cyfrowe (izolowane) |
Wejścia szybkie/enkoderowe |
Wejścia temperaturowe, RTD/TC |
Wejścia analogowe |
2 wejścia analogowe; 0-10V, 0-20mA, 4-20mA; 12-bit |
Wyjścia tranzystorowe |
12 wyjść cyfrowych; source (pnp) |
Wyjścia szybkie |
2 wyjścia szybkie; 3kHz Wyjścia szybkie wliczone w łączną liczbę wyjść tranzystorowych |
Wyjścia przekaźnikowe |
Wyjścia analogowe |
Maksymalna ilość I/O |
do 2048 punktów |
Dodatkowe rozszerzenia wejść i wyjść |
Doczepiane moduły I/O |
Do 8 modułów I/O |
Lokalne moduły I/O |
Poprzez dodatkowy moduł UAG-XKxxx, UAG-XKPxxx lub UAG-XKPLxxx |
Zdalne wyspy |
Tak, URB-TCP do 63 modułów lub URB-TCP2 do 6 modułów Do 8 masterów IO-Link Unitronics |
Wyświetlacz HMI |
Czy wbudowany? |
Nie, wirtualny lub poprzez dodatkowy panel USL |
Ekran dotykowy |
Obszar wyświetlania |
Otwór montażowy |
Rozdzielczość |
Kolory |
Klawiatura |
Zasilanie |
Napięcie zasilania |
24VDC |
Zakres napięcia zasilania |
20.4VDC to 28.8VDC |
Max. Pobór prądu |
0.38A@24VDC |
Porty komunikacyjne |
Wbudowane |
2 porty Ethernet; 1 port USB host; |
Dodatkowe |
CANbus; RS485; RS232 |
Port Ethernet |
10/100 Base-T (RJ45); |
USB host |
USB 2.0 (480Mbps), typ A, Długość przewodu < 3m |
CAN |
Obsługiwane protokoły |
Wbudowane |
Ethernet/IP Scanner/Adapter, |
Przez dodatkowy port |
EtherCAT Master, |
Pamięć |
Pamięć wbudowana |
RAM: 512MB ROM: |
Pamięć drabinki |
1MB |
Zewnętrzna pamięć |
Karta microSD lub microSDHC |
Bateria |
3V CR2032; 4 lata przy pracy w temp. 25°C |
Środowisko |
Stopień ochrony |
IP20, NEMA1 |
Temperatura pracy |
-20°C to 55°C |