Archiwalne
USP-104-M10
UniStream - kolorowy i graficzny panel HMI o przekątnej 10,4 cala z funkcją Multitouch
Producent: UNITRONICS
Producent: UNITRONICS
- kolorowy, pojemnościowy panel dotykowy (800 x 600 pikseli, 10,4")
- 512 MB RAM, 4GB ROM
- uatrakcyjnia sterowane urządzenie
- zgodny z międzynarodowymi standardami
- zaprojektowany do pracy w przemysłowych warunkach
Na zamówienie
Darmowa dostawa
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnychModele
Akcesoria
Opis
USP-104-M10 - kolorowy panel graficzny i tekstowy HMI z funkcją Multitouch
- 512 MB RAM, 4GB ROM
Specyfikacja
- Ogólne
| Zasilanie | 12/24VDC |
| Temperatura pracy |
-20°C .... +55°C |
| Procesor | 800MHz, 32 bitowy z akceleracją graficzną |
| Porty | 2x port Ethernetowy (switch), USB port, 2x USB Host, slot microSD, Audio Out |
| Szyna tylna | możliwość podłączenia do 5 modułów |
| Stopień ochrony | IP66/IP65/NEM4X (od frontu) |
- Wyświetlacz
| Typ | TFT LCD 65,536 kolorów |
| Wielkość | 800 x 600 pixele (SVGA), 10,4" ekran pojemnościowy, dotykowy |