MOXA

418 produktów
ModelProducentDostępnośćCena netto
418 produktów
 

Dlaczego Elmark?

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Nie skupiamy się tylko na sprzedaży. Wierzymy, że kluczem do sukcesu i zadowolenia jest wiedza. My lubimy się nią dzielić. Także po zakupie.

Lokalny serwis

Lokalny serwis

Wiemy, że nie możesz sobie pozwolić na przestoje w zakładzie. Dlatego w razie problemu działamy szybko.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Po prostu. Taką mamy zasadę. Każde zamówienie powyżej 500 zł dostarczamy za darmo.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Nikt nie lubi czekać, a czas to pieniądz. Twój pieniądz. Towary zamówione do godziny 15:30 będą u Ciebie następnego dnia.

Własny magazyn

Własny magazyn

Ciągle powiększana przestrzeń, dzięki której nie musimy zamawiać niczego małymi partiami. Towar, którego potrzebujesz prawdopodobnie czeka już w naszym magazynie.

Wyselekcjonowana oferta

Wyselekcjonowana oferta

Urządzenia i produkty, które zweryfikowane zostały przez rynek, naszą wiedzę oraz setki firm, takich jak Twoja.

Wiarygodność

Wiarygodność

Blisko 40 lat na rynku. Rewolucja technologiczna nie tylko kształtuje się na naszych oczach. Od lat ją współtworzymy.

 

Na skróty:

418 produktów w kategorii

MOXA to światowy lider w dziedzinie rozwiązań komunikacyjnych dla przemysłu, a Elmark Automatyka jest jego jedynym autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski oraz Rumunii.

Dobrze znanymi na rynku atutami firmy są: rozpiętość oferty zarówno pod względem samej gamy urządzeń, jak i ich zastosowań (automatyka przemysłowa, przemysł energetyczny, transportowy, morski, itd.), bogata funkcjonalność oraz wysoka jakość i niezawodność (nawet w najtrudniejszych warunkach, w jakich przyjdzie pracować urządzeniom).

Jednak w przypadku współpracy z Elmark Automatyka możemy mówić o co najmniej trzech dodatkowych korzyściach dla Ciebie.

Nasi inżynierowie posiadają (jako jedyni w Polsce) oficjalne certyfikaty Moxa Technical Support Certification. Dzięki temu masz gwarancję dostępu do wiedzy i najkorzystniejszych dla Ciebie porad w zakresie doboru sprzętu, jego konfiguracji oraz dalszej eksploatacji.

Ponadto już od lat Elmark Automatyka posiada dużą pulę sprzętu przeznaczoną do bezpłatnych wypożyczeń na testy – właśnie dla Klientów, takich jak Ty.

Poza tym nasza wiedza pozwala nam na prowadzenie autoryzowanego serwisu, gdzie realizujemy naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, co znacząco skraca czas oczekiwania na urządzenie, a w rezultacie przyczynia się do zwiększania Twojego zwrotu z inwestycji.

Skontaktuj się ze specjalistą Elmark

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Zadzwoń lub napisz do nas!