EDS-2008-EL
8-portowy switch niezarządzalny na szynę DIN w metalowej obudowie
Producent: MOXA
Producent: MOXA
  • porty 10/100BaseT(x) (złącza RJ45)
  • bardzo małe wymiary (kompaktowa obudowa)
  • wbudowane kolejkowanie QoS
  • zgodność z PROFINET Conformance Class A
  • obudowa o stopniu ochrony IP40
  • temperatura pracy -40 to 75°C (dotyczy wersji -T)
Wysoka cena? Zaloguj się i kupuj taniej
W magazynie
Przy złożeniu zamówienia do godziny 15:00, wysyłka kurierem jeszcze tego samego dnia
Darmowa dostawa
Pokaż 6 modeli
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych
Kompaktowy 5-portowy switch niezarządzalny w metalowej obudowie
EDS-2008-EL
Modele
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    EDS-2008-EL
    W magazynie
    Gwarancja:
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    EDS-2008-EL
    Dostępność:
    Cena netto:
    EDS-2008-EL-T
    W dostawie Gwarancja:
    EDS-2008-EL-T
    Dostępność: W dostawie
    Cena netto:
    EDS-2008-EL-M-SC
    Gwarancja:
    EDS-2008-EL-M-SC
    Dostępność:
    EDS-2008-EL-M-SC-T
    EDS-2008-EL-M-SC-T
    EDS-2008-EL-M-ST
    EDS-2008-EL-M-ST
    EDS-2008-EL-M-ST-T
    Na zamówienie Gwarancja:
    EDS-2008-EL-M-ST-T
    Dostępność: Na zamówienie
Akcesoria
Opis
Zastosowanie
Funkcje
Najważniejsze wyróżniki serii
Specyfikacja
  • Interfejsy Ethernet
Porty 10/100BaseT(X)  (złącza RJ45) EDS-2008-EL: 8
EDS-2008-EL-M-ST: 7
EDS-2008-EL-M-SC: 7
Porty 100BaseFX (wielomodowe, złącza SC) EDS-2008-EL-M-SC: 1
Porty 100BaseFX (wielomodowe, złącza ST) EDS-2008-EL-M-ST: 1
Standardy
IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3x for flow control
IEEE 802.1p for Class of Service
  • Właściwości urządzenia
Typ przełączania Store and Forward
Wielkość tablicy adresów MAC 8 K
Bufor pakietów (packet buffer size)
4 Mbit
  • Przełączniki obudowy (DIP switches)
Dla portów Ethernet
 Quality of Service (QoS), Broadcast Storm Protection (BSP)
  • Zasilanie
Złącze 1 bloczek (2 styki), zdejmowalne
Napięcie zasilania
12/24/48 VDC
Prąd  EDS-2008-EL: 0.067A @ 24 VDC
EDS-2008-EL-M-ST/EDS-2008-EL-M-SC: 0.105A @ 24 VDC
Zakres napięcia zasilania 9.6 do 60 VDC
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Jest
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
Jest
  • Obudowa
Montaż Na szynie DIN lub na ścianie (wymagany dodatkowy uchwyt)
Masa 163 g
Wymiary EDS-2008-EL: 36 x 81 x 65 mm
EDS-2008-EL-M-ST: 36 x 81 x 70.9 mm
EDS-2008-EL-M-SC: 36 x 81 x 67.9 mm
Obudowa metalowa
  • Warunki środowiskowe
Temperatura pracy
EDS-2008-EL/EDS-2008-EL-M-SC/EDS-2008-M-ST: -10 do 60°C
EDS-2008-EL-T/EDS-2008-EL-M-SC-T/EDS-2008-M-ST-T: -40 do 75°C
Temperatura przechowywania
-40 do 85°C
Wilgotność 5 do 95% (bez kondensacji)
  • Certyfikaty
Bezpieczeństwo UL 61010-2-201, EN 62368-1 (LVD)
EMC EN 55032/35, EN 61000-6-2/-6-4
EMI CISPR 22, 32, FCC Part 15B Class A
EMS
IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 1 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 1 kV; Signal: 1 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V