EDS-2016-ML

16-portowy, niezarządzany switch przemysłowy

  • 16 portów 10/100BaseT(X) RJ45, opcjonalnie dwa porty światłowodowe 100BaseFX ze złączami SC/ST
  • Obsługa QoS w celu przetwarzania krytycznych danych w dużym ruchu
  • Wyjścia przekaźnikowe informujące o awarii zasilania i uszkodzeniu portu
  • Metalowa obudowa o klasie ochrony IP30
  • Redundantne wejścia zasilania 12/24/48 VDC
  • Temperaturowy zakres pracy od -40 do 75°C (modele -T)
Producent: Manufacturer Label
Produkt dostępny
Wybierz model

Modele

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML-T
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 16 portami 10/100BaseT(X) i temperaturą roboczą od -40 do 75°C
    W magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    1 792,00 zł
    2 204,16 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 16 portami 10/100BaseT(X) i temperaturą pracy od -10 do 60°C
    W magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    1 512,00 zł
    1 859,76 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML-MM-SC
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 14 portami 10/100BaseT(X), 2 portami wielomodowymi 100BaseFX ze złączami SC i temperaturą pracy od -10 do 60°C
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    2 146,00 zł
    2 639,58 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML-MM-SC-T
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 14 portami 10/100BaseT(X), 2 portami wielomodowymi 100BaseFX ze złączami SC i temperaturą pracy od -40 do 75°C
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    2 401,00 zł
    2 953,23 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML-MM-ST
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 14 portami 10/100BaseT(X), 2 portami wielomodowymi 100BaseFX ze złączami ST i temperaturą pracy od -10 do 60°C
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    2 146,00 zł
    2 639,58 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML-MM-ST-T
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 14 portami 10/100BaseT(X), 2 portami wielomodowymi 100BaseFX ze złączami ST i temperaturą pracy od -40 do 75°C
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    2 401,00 zł
    2 953,23 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML-SS-SC
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 14 portami 10/100BaseT(X), 2 portami jednomodowymi 100BaseFX ze złączami SC i temperaturą pracy od -10 do 60°C
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    3 109,00 zł
    3 824,07 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    EDS-2016-ML-SS-SC-T
    Niezarządzalny przełącznik Ethernet z 14 portami 10/100BaseT(X), 2 portami jednomodowymi 100BaseFX ze złączami SC i temperaturą pracy od -40 do 75°C
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    60 miesięcy
    3 385,00 zł
    4 163,55 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Akcesoria

  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    zasilacz na szynę DIN 30W 24V 1.5A
    W magazynie
    Gwarancja:
    36 miesięcy
    52,00 zł
    63,96 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • ModelDostępnośćGwarancjaSchowek
    Twoja cena
    Twoja cena
    Ilość produktów Dodaj
    Uchwyt montażowy do szafy RACK 19"
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    24 miesiące
    577,00 zł
    709,71 zł
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    Zaloguj się, aby poznać swoją cenę

Opis produktu

Przemysłowe przełączniki Ethernet serii EDS-2016-ML posiadają 16 miedzianych portów 10/100M bądź 14 portów miedzianych oraz 2 porty światłowodowe. Aby zapewnić większą wszechstronność w różnych instalacjach seria EDS-2016-ML wyposażona została m.in. w funkcję QoS (Quality of Service), funkcję ochrony przed burzą rozgłoszeniową oraz funkcję alarmu w sytuacji zaniku komunikacji na danym porcie (aktywacja za pomocą przełączników DIP znajdujących się na obudowie urządzenia). 
Seria EDS-2016-ML ma redundantne wejścia zasilania 12/24/48 VDC, uchwyt na szynę DIN oraz wysoki poziom zabezpieczeń EMI/EMC. Switch w standardowej wersji może pracować w zakresie temperatur od -10 do 60°C, a model z końcówką „-T” może pracować w rozszerzonym zakresie (-40 do 75°C).

Specyfikacja techniczna

  • Interfejsy Ethernet

Porty 10 / 100BaseT (X) (złącze RJ45)

16

automatyczna negocjacja, Tryb Full / Half duplex, Automatyczne połączenie MDI / MDI-X

Standardy

IEEE 802.3 dla 10BaseT IEEE 802.3u dla 100BaseT (X) IEEE 802.3ab dla 1000BaseT (X) IEEE 802.3z dla 1000BaseX IEEE 802.3x dla kontroli przepływu IEEE 802.1p dla QoS

  • Przełączniki DIP

Interfejs Ethernet

(QoS), ochrona przed burzą broadcastową, alarm o awarii portu

  • Wejścia/Wyjścia

Alarmowe wyjście przekaźnika

Przekaźnik alarmowy z obciążalnością prądową 1 A @ 24 VDC

  • Switch

Rozmiar tabeli MAC 8 K.
Rozmiar bufora pakietów 2 Mbity
Rodzaj przetwarzania Store and Forward
  • Pobór mocy
Złącze 1 wymienny 6-stykowy blok (zaciski)
Prąd wejściowy 0.108 A dla 24 VDC
Napięcie wejściowe 12/24/48 VDC, redundantne wejścia zasilania
Napięcie robocze od 9,6 do 60 VDC
Zabezpieczenie przed przeciążeniem jest
Ochrona przed odwrotną polaryzacją jest
  • Wymiary
Obudowa Metalowa
Klasa ochrony IP30
Wymiary 36 x 135 x 95 mm
Waga 486 g
Sposób instalacji szyna DIN, ściana (przy pomocy dodatkowego uchwytu)
  • Czynniki środowiskowe
Temperatura pracy

EDS-2016-ML -10 do 60°C
EDS-2016-ML-T: -40 do 75°C

Temperatura przechowywania -40 do 85°C
Wilgotność 5 do 95% (bez kondensacji)
  • Normy i certyfikaty
Safety UL 61010-2-201, EN 62368-1(LVD)
EMC EN 55032/35
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 MHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8 PFMF
Railway EN 50121-4
Vibration IEC 60068-2-6
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
  • MTBF
Time 2070826 hrs
Standards Telcordia (Bellcore), GB

Pliki do pobrania

Baza wiedzy

Baza wiedzy

Zobacz więcej