Warstwy drugiej (L2)

Zobacz jako Siatka
na stronę
Znaleziono: 16
  • Switch modułowy warstwy L2 do szafy Rack 19", 26 portów Ethernet

    • 2 wbudowane porty Gigabit Ethernet + 8 portów Fast Ethernet
    • 2 gniazda na dodatkowe moduły rozszerzeń
    • Zgodny ze standardem IPv6
    • Wsparcie protokołu V-ON
    • Wsparcie dla SNMP v1/v2c/v3
    • Funkcja Line Swap Fast Recovery
    • Konfiguracja urządzenia poprzez przeglądarkę web, sesję telnet, konsolę szeregową bądź linię komend (CLI)
    • Zakres temperatury pracy: od -40 do +75°C
    Cena od: 4 606,00 zł netto
    W magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6726A-2GTXSFP-48-T

      Baza switcha modułowego, 2 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie pojedyncze 48VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie
      5 981,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6726A-2GTXSFP-HV-T

      Baza switcha modułowego, 2 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie pojedyncze 85-264 VAC, temp. pracy: -40...75 st.C

      W magazynie
      4 606,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6726A-2GTXSFP-HV-HV-T

      Baza switcha modułowego, 2 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie redundantne 85-264 VAC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie
      5 689,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6726A-2GTXSFP-24-T

      Baza switcha modułowego, 2 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie pojedyncze 24VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie
      5 981,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6726A-2GTXSFP-24-24-T

      Baza switcha modułowego, 2 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie redundantne 24VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie
      7 121,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6726A-2GTXSFP-48-48-T

      Baza switcha modułowego, 2 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie redundantne 48VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie
      7 121,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Switch modułowy L2 do szafy Rack 19", 28 portów Ethernet

    • 4 wbudowane porty gigabit + 8 portów Fast Ethernet
    • 2 gniazda na dodatkowe moduły rozszerzeń
    • Zgodny ze standardem IPv6
    • Wsparcie protokołu V-ON
    • Wsparcie dla SNMP v1/v2c/v3
    • Funkcja Line Swap Fast Recovery
    • Konfiguracja urządzenia poprzez przeglądarkę web, sesję telnet, konsolę szeregową bądź linię komend (CLI)
    • Zakres temperatury pracy od -40 do +75°C
    W magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6728A-4GTXSFP-24-T

      Baza switcha modułowego, 4 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie pojedyncze 24VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6728A-4GTXSFP-24-24-T

      Baza switcha modułowego, 4 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie redundantne 24VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      W magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6728A-4GTXSFP-48-T

      Baza switcha modułowego, 4 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie pojedyncze 48VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6728A-4GTXSFP-48-48-T

      Baza switcha modułowego, 4 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie redundantne 48VDC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6728A-4GTXSFP-HV-T

      Baza switcha modułowego, 4 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie pojedyncze 85-264 VAC, temp. pracy: -40...75 st.C

      W magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-6728A-4GTXSFP-HV-HV-T

      Baza switcha modułowego, 4 porty combo (gigabitowe), 8 portów RJ45 (Fast Ethernet), 2 sloty na moduły rozszerzeń, zasilanie redundantne 85-264 VAC, temp. pracy: -40...75 st.C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Switch zarządzalny full gigabit do szafy RACK, 24 porty Ethernet

    • 24 porty gigabitowe w różnych konfiguracjach (do 24 portów optycznych poprzez moduły SFP)
    • Obsługa ramek Jumbo
    • Protokół Moxa Turbo Ring, Turbo Chain oraz RSTP/MSTP dla zapewnienia redundancji połączeń
    • Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC
    • Wsparcie standardu IEEE 802.1Q oraz IEEE 802.1X
    • Pełna integracja z oprogramowaniem MxView
    • Zakres temperatury pracy od -40 do +75°C (wersja rozszerzona oznaczona literą -T)
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-G6524A-4GTXSFP-HV-HV

      Switch zarządzalny, 20 portów 1000/100/10BaseTX RJ45, 4 porty combo (SFP/RJ45), zasilanie redundantne HV, temp. pracy -10...60 st. C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-G6524A-4GTXSFP-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 20 portów 1000/100/10BaseTX RJ45, 4 porty combo (SFP/RJ45), zasilanie redundantne HV, temp. pracy -40...75 st. C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV

      Switch zarządzalny, 12 portów 1000/100/10BaseTX RJ45, 8 portów SFP, 4 porty combo (SFP/RJ45), zasilanie redundantne HV, temp. pracy -10...60 st. C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-G6524A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 20 portów SFP, 4 porty combo (SFP/RJ45), zasilanie redundantne HV, temp. pracy -40...75 st. C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-G6524A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 12 portów 1000/100/10BaseTX RJ45, 8 portów SFP, 4 porty combo (SFP/RJ45), zasilanie redundantne HV, temp. pracy -40...75 st. C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      IKS-G6524A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV

      Switch zarządzalny, 20 portów SFP, 4 porty combo (SFP/RJ45), zasilanie redundantne HV, temp. pracy -10...60 st. C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Zarządzalny switch do szafy RACK 19", 24x Gigabit Ethernet, 2 porty 10GbE SFP+

    • 2 porty 10Gb/s, pozostałe 24 porty Gigabit Ethernet
    • Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP, MSTP
    • Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC/VDC
    • Wsparcie dla VLAN, QoS, LACP, SNMP i szeregu innych protokołów sieciowych
    • konfigurowanie poprzez kabel USB
    • Przemysłowa konstrukcja zapewniająca bezawaryjną pracę
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7526A-20GSFP-2XG-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 20 portów gigabit SFP, 4 porty gigabit combo, 2 porty 10Gb/s SFP+, dwa wejścia zasilania 110-220VAC, temp. pracy od -40 do 75°C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7526A-2XG-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 20 portów gigabit RJ45, 4 porty gigabit combo, 2 porty 10Gb/s SFP+, dwa wejścia zasilania 110-220VAC, temp. pracy od -40 do 75°C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7526A-8GSFP-2XG-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 12 portów gigabit RJ45, 8 portów gigabit SFP, 4 porty gigabit combo, 2 porty 10Gb/s SFP+, dwa wejścia zasilania 110-220VAC, temp. pracy od -40 do 75°C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Zarządzalny switch do szafy RACK 19", 24x Gigabit Ethernet, 4 porty 10GbE SFP+

    Gigabitowy, zarządzalny switchy do szafy RACK 19' wyposażony w 4 porty 10Gb/s

    • 4 porty 10Gb/s, pozostałe 24 porty Gigabit Ethernet
    • Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP, MSTP
    • Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC/VDC
    • Wsparcie dla VLAN, QoS, LACP, SNMP i szeregu innych protokołów sieciowych
    • konfigurowanie poprzez kabel USB
    • Przemysłowa konstrukcja zapewniająca bezawaryjną pracę
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7528A-20GSFP-4XG-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 20 portów gigabit SFP, 4 porty gigabit combo, 4 porty 10Gb/s SFP+, dwa wejścia zasilania 110-220VAC, temp. pracy od -40 do 75°C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7528A-4XG-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 20 portów gigabit RJ45, 4 porty gigabit combo, 4 porty 10Gb/s SFP+, dwa wejścia zasilania 110-220VAC, temp. pracy od -40 do 75°C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7528A-8GSFP-4XG-HV-HV-T

      Switch zarządzalny, 12 portów gigabit RJ45, 8 portów SFP, 4 porty gigabit combo, 4 porty 10Gb/s SFP+, dwa wejścia zasilania 110-220VAC, temp. pracy od -40 do 75°C

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Niezarządzalny switch gigabitowy do szafy RACK - 24 porty gigabitowe, 4 porty Combo (RJ-45 lub SFP)

    • 24 porty gigabitowe - 10/100/1000Base-T/TX z RJ-45
    • 4 porty Combo - 10/100/1000Base-T/TX z RJ-45 lub SFP
    • Przepustowość 56Gbps
    • Obsługa ramek Jumbo 9,216b
    • Praca w zakresie temperatury od -40 do 70°C
    • Redundantne zasilanie napięciem z zakresu 12-48VDC
    • Metalowa obudowa (IP30) do montażu w szafie RACK
    • Prognozowany czas pracy bez awarii (MTBF) - 787940h
    Cena od: 3 102,00 zł netto
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      EKI-2428G-4CI-AE

      SWITCH 24xG, 4xG/SFP rack temp.

      Brak w magazynie
      3 102,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Gigabitowy, modułowy, zarządzalny switchy szkieletowy do szafy RACK 19"

    • Gigabitowy, zarządzalny switchy szkieletowy (backbone)
    • Modułowa budowa umożliwiająca obsadzenie do 48 portów gigabitowych
    • Możliwość montażu i wymiany modułów bez wyłączania urządzenia
    • Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP, MSTP
    • Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC/VDC
    • Wsparcie dla VLAN, QoS, LACP, SNMP i szeregu innych protokołów sieciowych
    • Bezwentylatorowa konstrukcja
    • port USB do konfiguracj
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7748A-HV-HV

      Baza switcha modułowego ICS-G7748A, 12 slotów na moduły interfejsowe IM-G7000A, zasilanie 110/230VAC

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Gigabitowy, modułowy, zarządzalny switchy szkieletowy do szafy RACK 19", 2 porty SFP+ 10GbE

    • Gigabitowy, zarządzalny switchy szkieletowy (backbone)
    • Modułowa budowa, do 48 portów gigabitowych + 2 porty SFP+ 10GbE
    • Możliwość montażu i wymiany modułów bez wyłączania urządzenia
    • 2 porty 10Gb/s
    • Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP, MSTP
    • Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC/VDC
    • Wsparcie dla VLAN, QoS, LACP, SNMP i szeregu innych protokołów sieciowych
    • Bezwentylatorowa konstrukcja
    • port USB do konfiguracji
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7750A-2XG-HV-HV

      Baza switcha modułowego ICS-G7750A, 12 slotów na moduły interfejsowe IM-G7000A, 2 porty 10Gb/s, zasilanie 110/230VAC

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Gigabitowy, modułowy, zarządzalny switchy szkieletowy do szafy RACK 19", 4 porty SFP+ 10GbE

    • Gigabitowy, zarządzalny switchy szkieletowy (backbone)
    • Modułowa budowa, do 48 portów gigabitowych + 4 porty SFP+ 10GbE
    • Możliwość montażu i wymiany modułów bez wyłączania urządzenia
    • 4 porty 10Gb/s
    • Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP, MSTP
    • Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC/VDC
    • Wsparcie dla VLAN, QoS, LACP, SNMP i szeregu innych protokołów sieciowych
    • Bezwentylatorowa konstrukcja
    • port USB do konfiguracji
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      ICS-G7752A-4XG-HV-HV

      Baza switcha modułowego ICS-G7752A, 12 slotów na moduły interfejsowe IM-G7000A, 4 porty 10Gb/s, zasilanie 110/230VAC

      Brak w magazynie Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Zarządzalny switch gigabitowy do szafy RACK - 24 porty gigabitowe, 4 porty Combo (RJ-45 lub SFP)

    • 24 porty gigabitowe - 10/100/1000Base-T/TX z RJ-45
    • 4 porty Combo - 10/100/1000Base-T/TX z RJ-45 lub SFP
    • Ring: X-Ring Pro z czasem rekonfiguracji poniżej 20ms
    • Spanning Tree: RSTP/STP (802.1w/1D), MSTP
    • VLAN:  IEEE 802.1Q, GVRP, Port-based VLAN
    • Uwierzytelnianie: 802.1x (Port-Based, MD5/TLS/TTLS/PEAP Encryption), HTTPS, SSH i SNMPv3
    • Dostęp: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Telnet, Standard MIB
    • Funkcja IXM do grupowej diagnozy i konfiguracji
    • Praca w zakresie temperatury od -40 do 70°C
    • Redundantne zasilanie napięciem z zakresu 12-48VDC
    • Metalowa obudowa do montażu w szafie RACK
    • EN 50121-4: kompatybilność elektromagnetyczną w taborze

      Dodatkowe informacje: Opis funkcji
    Cena od: 5 658,00 zł netto
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      EKI-7428G-4CI-AE

      SWITCH 24xG, 4xG/SFP rack zarz.

      Brak w magazynie
      5 658,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Zarządzalny switch gigabitowy do szafy RACK - 24 porty gigabitowe PoE+, 4 porty Combo (RJ-45 lub SFP)

    • 24 porty PoE+ gigabitowe - 10/100/1000Base-T/TX z RJ-45 zgodne z IEEE 802.3 af/at
    • 4 porty Combo - 10/100/1000Base-T/TX z RJ-45 lub SFP
    • IEEE 802.3at PoE+: do 30W
    • IEEE 802.3af PoE: do 15.4W
    • Ring: X-Ring Pro z czasem rekonfiguracji poniżej 20ms
    • Spanning Tree: RSTP/STP (802.1w/1D), MSTP
    • VLAN:  IEEE 802.1Q, GVRP, Port-based VLAN
    • Uwierzytelnianie: 802.1x (Port-Based, MD5/TLS/TTLS/PEAP Encryption), HTTPS, SSH i SNMPv3
    • Dostęp: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Telnet, Standard MIB
    • Funkcja IXM do grupowej diagnozy i konfiguracji
    • Praca w zakresie temperatury od -40 do 70°C
    • Redundantne zasilanie napięciem 48VDC
    • Metalowa obudowa do montażu w szafie RACK
    • Maksymalny pobór mocy: 658W przy pełnym obciążeniu portów
    • Dodatkowe informacje: Opis funkcji
    Cena od: 6 778,00 zł netto
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      EKI-7428G-4CPI-AE

      SWITCH 24xG PoE+, 4xG/SFP rack zarz.

      Brak w magazynie
      6 778,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
  • Zarządzalny switch gigabitowy do szafy RACK - 8 portów gigabit PoE+, 4 porty 10G SFP+ z zasilaniem AC

    • 8 portów gigabit PoE+ (10/100/1000Base-T/TX z RJ-45)
    • IEEE 802.3at PoE+: do 30W
    • IEEE 802.3af PoE: do 15.4W
    • 4 porty SFP+ (1G/10G)
    • Ring: X-Ring Pro z czasem rekonfiguracji poniżej 20ms
    • Spanning Tree: RSTP/STP (802.1w/1D), MSTP
    • VLAN:  IEEE 802.1Q, GVRP, Port-based VLAN
    • Uwierzytelnianie: 802.1x (Port-Based, MD5/TLS/TTLS/PEAP Encryption), HTTPS, SSH i SNMPv3
    • Dostęp: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Telnet, Standard MIB
    • Funkcja IXM do grupowej diagnozy i konfiguracji
    • Praca w zakresie temperatury od 0 do 60°C
    • Zasilanie napięciem z zakresu 100-240VAC
    • Metalowa obudowa do montażu w szafie RACK

      Dodatkowe informacje: Opis funkcji
    Cena od: 4 600,00 zł netto
    Brak w magazynie
    Gwarancja:
    do 60 miesięcy
    Wybierz model
    • Nazwa modelu Dostępność Cena netto Twoja cena
      Ilość produktów Dodaj
      EKI-7412G-4XP-AE

      SWITCH 8xG PoE+, 4x10G SFP+ rack zarz.

      Brak w magazynie
      4 600,00 zł
      Zaloguj się, aby poznać swoją cenę
Zobacz jako Siatka
na stronę
Znaleziono: 16