SDS-G3006
- Standaryzacja rozwiązań – seria SDS obejmuje 34 modele (link)
- MRP i RSTP – możliwość pracy w ringu z innymi producentami
- Integracja z WinCC i TIA Portal – możliwość wizualizacji oraz zdalnego zarządzania przełącznikiem
- Port mirroring – kopiowanie ruchu sieciowego na potrzeby systemów bezpieczeństwa i diagnostyki
- IEC 62443-4-1 – mniej ryzyka, więcej cyberbezpieczeństwa
- VLAN (IEEE 802.1Q) – podział sieci na segmenty w celu poprawy bezpieczeństwa i wydajności
Wysoka cena? Zaloguj się i kupuj taniej
Przy złożeniu zamówienia do godziny 15:00, wysyłka kurierem jeszcze tego samego dnia
Darmowa dostawa
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnychModele
Akcesoria
Opis
SDS-G3006 – inteligentny switch zaprojektowany z myślą o automatyce przemysłowej
Specyfikacja
- Interfejs Ethernet
- Funkcje Oprogramowania Ethernet
| Protokoły przemysłowe | EtherNet/IP Modbus TCP PROFINET IO Device |
| MIB | RFC1213 Ethernet-like MIB IF MIB LLDP MIB Bridge MIB Q-BRIDGE MIB |
| Protokoły redundancji | RSTP STP MRP |
| Zarządzanie czasem | Serwer/Klient NTP SNTP |
| Filtr | 802.1Q VLAN |
- Konfiguracja Przełącznika Obrotowego
| Profil przemysłowy |
- Właściwości Przełącznika
| Rozmiar tablicy MAC | 8 K |
| Maks. liczba VLAN | 8 |
| Zakres ID VLAN | VID od 1 do 4094 |
| Rozmiar bufora pakietów | 3 Mbit |
- Interfejs LED
- Interfejs USB
| Port pamięci | USB Type A (tylko dla ABC-02) |
- Interfejs Wejścia/Wyjścia
| Kanały styków alarmowych | 1 Wyjście przekaźnikowe o maksymalnej obciążalności 1 A przy 24 VDC |
| Przyciski | Przycisk Reset |
| Liczba kanałów wejść cyfrowych | 1 |
| Wejścia cyfrowe | +13 do +30 V dla stanu 1 -30 do +3 V dla stanu 0 Maks. prąd wejściowy: 8 mA |
- Parametry Zasilania
| Połączenie | 2 zdejmowane blok(i) terminali 4-stykowych |
| Napięcie wejściowe | 12-48 VDC Podwójne, redundatne wejścia |
| Napięcie robocze | Modele SDS-G3006(-T): 9,6 do 60 VDC Modele SDS-G3006-2GTXSFP(-T): 9,6 do 60 VDC Modele SDS-G3006-4PoE-2GTXSFP(-T): 9,6 do 57 VDC Specyfikacje modeli PoE są wstępne. |
| Prąd wejściowy | Modele SDS-G3006(-T): maks. 0,76 A przy 12-48 VDC Modele SDS-G3006-2GTXSFP(-T): maks. 0,98 A przy 12-48 VDC Modele SDS-G3006-4PoE-2GTXSFP(-T): maks. 0,85 A przy 12-48 VDC Specyfikacje modeli PoE są wstępne. |
| Budżet mocy | Maks. 120 W łącznie dla PD przy zasilaniu 48 VDC Maks. 90 W łącznie dla PD przy zasilaniu 24 VDC Maks. 45 W łącznie dla PD przy zasilaniu 12 VDC Maks. 36 W dla każdego portu PoE Uwaga: Specyfikacje modeli PoE są wstępne |
| Maks. pobór mocy | Modele SDS-G3006(-T): 7,16 W Modele SDS-G3006-2GTXSFP(-T): 9,11 W Modele SDS-G3006-4PoE-2GTXSFP(-T): 11,34 W przy pełnym obciążeniu bez poboru mocy przez PD Specyfikacje modeli PoE są wstępne. |
| Ochrona przed przeciążeniem prądem | Obsługiwana |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją | Obsługiwana |
- Charakterystyka Fizyczna
| Obudowa | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Wymiary | SDS-G3006(-T): 20 x 135 x 111 mm (0,79 x 5,32 x 4,37 in) SDS-G3006-2GTXSFP(-T): 36 x 135 x 111 mm (1,42 x 5,32 x 4,37 in) SDS-G3006-4PoE-2GTXSFP(-T): 36 x 135 x 111 mm (1,42 x 5,32 x 4,37 in) Specyfikacje modeli PoE są wstępne. |
| Montaż | Montaż na szynie DIN Montaż na ścianie (opcjonalny zestaw) |
- Granice Środowiskowe
| Temperatura przechowywania (z opakowaniem) | -40 do 85°C (-40 do 185°F) |
| Wilgotność względna otoczenia | 5 do 95% (bez kondensacji) |
- Standardy i Certyfikacje
| EMC | EN 55032/35 EN 61000-6-2/-6-4 |
| EMI | CISPR 32, FCC Part 15B Klasa A |
| EMS | IEC 61000-4-2 ESD: Styk: 6 kV; Powietrze: 8 kV IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz do 800 MHz: 10 V/m; 800 MHz do 1 GHz: 20 V/m IEC 61000-4-4 EFT: Zasilanie: 2 kV; Sygnał: 2 kV IEC 61000-4-5 Surge: Zasilanie: 2 kV; Sygnał: 2 kV (1,2/50 μs), 1 kV (10/700 μs) IEC 61000-4-6 CS: 10 V IEC 61000-4-8 PFMF |