EDS-405A-PN/EDS-408A-PN (Profinet)
5 i 8-portowe przemysłowe switche zarządzalne na szynę DIN z natywnym wsparciem protokołu Profinet
Przemysłowe switche zarządzalne na szynę DIN z obsługą protkołu Profinet
Pliki GSD PROFINET, ikony rządzeń do oprogramowania SIMATIC STEP 7
- Moxa Turbo Ring V2 - redundantna niezawodna sieć Ethernet o czasie rekonfiguracji <20ms
- QoS, Port-based VLAN, SNMP V1/V2c/V3, RMON
- wygodne i przyjazne zarządzanie poprzez stronę Web
- zgodność z protokołem EtherNet/IP (Rockwell Automation)
- temperatura pracy 0°...+60° C lub -40°...+75° C dla wersji rozszerzonej (-T)
Jak możesz wykorzystać switche w sieciach Profinet? Sprawdź na naszym blogu:
Wykorzystanie komunikacji Profinet w sieciach opartych o switche Moxa
Wysoka cena? Zaloguj się i kupuj taniej
Przy złożeniu zamówienia do godziny 15:00, wysyłka kurierem jeszcze tego samego dnia
Darmowa dostawa
Promocja cenowa na model HDR-15-5
Produkt przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych
Modele
Opis
Switche serii MOXA EDS-408A(-PN) / 405A-(PN) stanowią solidne i wygodne narzędzie do tworzenia redundantnych i niezawodnych przemysłowych sieci Ethernet, nawet w bardzo surowych warunkach zewnętrznych (zakres temperatury pracy od -40 do +75° C w przypadku wersji rozszerzonych).
Cechy charakterystyczne
- obsługa Port-based VLAN oraz IEEE 802.1Q VLAN umożliwiającego w prosty sposób podział sieci
- obsługa QoS-IEEE802.1p/1Q oraz TOS/DiffServ zwiększająca determinizm sieci
- RMON umożliwiający kontrolowanie stanu sieci
- zarządzanie pasmem pozwalające uniknąć nieprzewidywalnych stanów w sieci
- Obsługa technologii IGMP Snooping
- Line-swap fast recovery
Specyfikacja
- Technologia
| MIB | MIB-II, Ethernet-Like MIB, P-BRIDGE MIB, Bridge MIB, RSTP MIB, RMON MIB Group 1, 2, 3, 9 |
| Kontrola przepływu |
IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control |
- Właściwości urządzenia
| Wielkość tablicy adresów MAC (MAC address table) |
2 K (EDS-405A-PN), 8 K (EDS-408A-PN) |
| Bufor pakietów (Packet buffer size) |
1 Mbit |
- Interfejsy
| Porty RJ45 |
10/100BaseT(X) auto negotiation speed, F/H duplix mode oraz auto MDI/MDI-X connection |
| Konsola | RS-232 (RJ45) |
| Wskaźniki LED |
PWR1, PWR2, FAULT, MASTER, COUPLER, 10/100M |
| Przełączniki DIP |
Turbo Ring, Master, Coupler, Reserve |
| Przekaźnik alarmowy |
DO1 relay output with current carrying capacity of 1A @ 24 VDC |
- Zasilanie
| Napięcie | 24 VDC (12 do 45 VDC), redundantne zasilanie |
| Prąd pobierany |
EDS-405A-PN: 0.24 A @ 24 V EDS-408A-PN: 0.26 A @ 24 V |
| Złącze | Jeden 6-pinowy bloczek (odłączany) |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
Jest |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją |
Jest |
- Obudowa
| Obudowa | Metal, stopień ochrony IP30 |
| Masa | 650 g |
| Wymiary | 53.6 x 135 x 105 mm |
| Montaż | na szynie DIN, opcjonalnie na ścianie (wymagany dodatkowy uchwyt) |
- Warunki środowiskowe
| Temperatura pracy |
Modele standardowe: 0 do 60°C Modele rozszerzone (-T): -40 do 75°C |
| Temperatura przechowywania |
-40 do 85°C |
| Wilgotność | 5 do 95% (bez kondensacji) |